Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok liver roan vagy...

Hol találok liver roan vagy orange roan angol cocker spánielt?

Figyelt kérdés
Hónapok óta nézelődök, de sehol nem találok ilyen színű kiskutyát, külföldön találtam kenneleket ahol vannak, de nem tudok Csehországba pl. elutazni érte.

2012. febr. 29. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj a tarka kenneleknek és érdeklődd meg, hogy várható e olyan párosítás az idén, amiből ilyen színű babák születnek. Várnod kell majd szerintem, blauschimmel és fekete-fehér kontúrosak gyakrabban vannak itthon.
2012. febr. 29. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Esetleg a Mesztegnyei kennelben, de ott nem a minőséget preferálják, hanem a színt és a mennyiséget. Ha nem számít a minőség, akkor a Mesztegnyeinél biztosan találsz, évente 3-4 alkalommal mindig van valamelyik színből.

Ezek a színek eléggé ritkák, és általában várólista van rájuk. A magyar tarka állomány egyébként is szegényes, kevés a kutya (főleg a jó kutya).

Talán a Rizi-Bizi kennel honlapján láttam, hogy várható liver-roan alom, ami viszonylag jobb minőségű kiskutyákat eredményezhet.

2012. febr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Orange-t tenyésztenek a mesztegnyei angol cocker spániel kennelben,liver roant még tudsz a Royal-Friend Kennelben, aminek nem tudom megnyitni a honlapját, de régen olvastam, hogy tenyésztenek ilyen színt.
2012. febr. 29. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
meszternyeitől nem veszek kiskutyát az biztos, royal friend honlapját énsem tudom megnyitni
2012. márc. 1. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!