Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Julius K-9 hám vásárlása...

Julius K-9 hám vásárlása kutyával személyesen lehetséges?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, hogy csak Szigetszentmiklóson van-e Julius K-9 üzlet, vagy esetleg Budapesten is van-e valahol és ha igen, akkor hol, milyen címen (milyen nyitva

tartással)?


A másik kérdésem, hogy személyes vásárlásra van-e lehetőség az üzletben, és ha igen, lehet-e bevinni kutyát, hogy rápróbáljam a megvásárolni kívánt termék(ek)et?


Ha van egy 11 hónapos boxer kölyökkutyám (ami várhatóan még kb. másfél éves koráig nem sokat, de még nőni fog), akkor lehet-e már most hámot venni rá, vagy megvárjam, míg megnő, és akkor vásároljam meg a hámot, mert nem biztos, hogy jó lesz rá kifejlett állapotában?


(A hámra egyébként flyballhoz, esetleg őrző-védőhöz lenne szükség.)



2012. máj. 23. 10:44
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ráérsz akkor megvenni a hámot, ha szükséges lesz már a flyballhoz vagy ÖV-hez.


Én is ÖV-zek a 10,5 hónapos bullmacimmal, mégsem vettem még neki hámot, mert még nincs rá szüksége.

2012. máj. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 A kérdező kommentje:

Én egyelőre még nem őrző-védőzök. Most járunk a középfokra egy tükör iskolában, és utána szeretnék vele flyballozni, frizbizni (amelyik neki is jobban tetszik), és a flyballhoz már most jó lenne egy hám. Szóval majd néhány hónap múlva lenne esedékes a hám vásárlása, csak szeretnék előre utána járni a dolognak. :)

Az őrző-védővel még várni szeretnék, hadd legyen gyerek. Azt majd akkor kezdem el vele, ha a suliban azt mondják, de az iskola vezetője szerint a boxer ráér másfél évesen elkezdeni az őrzőt, szóval nem akarom elkapkodni. :)


Esetleg a fenti kérdésre tudod a választ, hogy be lehet-e menni hozzájuk személyesen vásárolni, kutyával együtt?


Köszönöm a válaszod! :)

2012. máj. 23. 10:52
 3/41 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom. Én amúgy a Fressnapfban láttam hétvégén Julius K-9 hámot, laikusként azt mondom, hogy eredeti volt. Ott fel is lehet rá próbálni, most 8600 Ft-ért van :)

Mi sem komolyan ÖV-zünk még, egyenlőre csak a zsákmányösztönén dolgozunk, neki játék az egész, hogy kergeti a hurkát, rongyozik stb. :)

2012. máj. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Azt házi feladat gyanánt mi is szoktunk otthon játszani, hogy húzódzkodunk, meg ronggyal, ilyesmivel kergetőzünk. :)

Én is szeretném, hadd legyen minél tovább kölyök, később viszont komoly elvárásoknak kell megfeleljen. :) Valamit valamiért! :)

Na akkor benézek a mi frissnapfunkba (így szoktam írni.. :P ) is, bár az elég kicsi. Én még sose láttam Julius K-9 hámot ott. :)


Nagyon köszi az infót! :) Ment a zöld kéz! :)

2012. máj. 23. 11:01
 5/41 anonim ***** válasza:

Szívesen :)

Én is meglepődtem amúgy, vasárnap voltunk kint, külön állványon voltak, eddig én sem láttam :) Lehet, hogy új termék, vagy csak egyszeri, ezt nem tudom.

2012. máj. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:
Lényegesen közelebb lenne helyben megvásárolni, mint felmenni Bp-re, vagy tovább menni Bp túloldalára Szigetszentmiklósra, vagy hova.. :)
2012. máj. 23. 11:14
 7/41 A kérdező kommentje:
Azt még meg tudod mondani, hogy melyikben voltatok? Itt nálunk a gödöllői elég kicsi üzlet, sok minden hiányzik belőle, ami a budapesti üzletekben megvan. :(
2012. máj. 23. 11:16
 8/41 anonim ***** válasza:
80%
Új termék. Nálunk azt mondták, hogy ez a választék, szín, méret ami van. Rendelésre se hoznak másmilyet és feliratok sincsenek hozzá. Megkérdeztem, hogy más Julius-K9 termékeket fognak-e forgalmazni, de nem tudtak rá válaszolni. Szóval felpróbálni lehet ott is, ha van megfelelő méretben és színben, akkor érdemes is megvenni, amúgy meg marad a webshop vásárlás.
2012. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
Én székesfehérvári vagyok :) Mi az itteniben voltunk.
2012. máj. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm szépen! :)

De ha új termék, nyilván akkor nem csak a készlet erejéig forgalmazzák. Nagyon örülnék, ha így közel kerülne ez a minőség hozzánk, és felpróbálhatóvá lenne, tuti minden bevásárolnék a márkából apránként! :)

Zöld kezet akartam nyomni neked, de elbénáztam és kék lett belőle, elnézést érte! :(

2012. máj. 23. 11:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!