Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van-e arra még esély, hogy a...

Van-e arra még esély, hogy a 8 hetes ónémetjuhász kutyusomnak leszálljanak a heréi?

Figyelt kérdés

Tegnap kapta meg az első hormonkezelést és pénteken jön a második. Ha van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban, örömmel fogadnám!

Igazán jó tenyésztőtől vettük, a rejtettheréjüség nagy valószínűséggel kizárt.


2012. máj. 23. 12:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Egyszer régen egy ó. snauzeremnél volt ilyen gond.Nem használt a kezelés.

Nem a tenyésztő hibája, ha véletlenül bejön egy ilyen kölyök.

2012. máj. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Gondolom komolya céllal vetted a kölyköt, de én biztos nem kezeltetnék hormonnal egy ilyen fiatal kutyát.

Tudom, hogy van ilyen eljárás, de én soha nem szerettem a hormonkezeléseket.

2012. máj. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem fog lejönni, a hormonkezelés felesleges pénzkidobás.
2012. máj. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
az gond ha 8 hetesen nem szálltak még le?:D az én labimnak 3-4 hónaposan száltak le és most makk egézséges :D
2012. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Ne aggódj 8 hetes még simán lejöhet . nekem 2 kutyám is volt akiknek 7-8 hónapos körül maradt lent végleg!
2012. máj. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Kár volt nekiesni a hormonnal.
2012. máj. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

hát elég vegyes válaszok :D de azért köszönöm mindenkinek:)

igen, komoly célokkal vettem, bízom a legjobbakban!

2012. máj. 23. 13:49
 8/18 anonim ***** válasza:

Hormon szerintem is kár volt. Fél éves koráig simán lejöhet. Bár már nem biztos, mert egyik ismerősömnek a szuka kutyája kapott hormoninjekciót és jóval később tüzelt és nagyon vérzett is.

De az állatorvos azt gondolta, hogy ha 8 hetesen nincs lent az már baj?? Nem 8 hónap?

2012. máj. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
németjuhászoknál, 6 hetes korukra (azt követő 2-3napban) le kell jönniük, ezért gondolta azt a doki, hogy ezt megpróbálja, mivel tudja, hogy tenyészteni szeretnénk.
2012. máj. 23. 14:59
 10/18 anonim ***** válasza:

Mi is így jártunk a kutyánkkal, 8 hetesen mikor elhoztuk még nem volt lent neki. Az állatorvos azt mondta ez már probléma, van rá még némi halvány esély, hogy lejön, de ilyenkor már lent kéne lennie. Vártunk 10 hónapos koráig, nem jött le, végül ivartalaníttattuk, mert ha bent marad a hasüregben nagyobb eséllyel rákos lesz.

Szerintem is túlzás a hormonkezelés.

2012. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!