Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden retriever arany színű...

Golden retriever arany színű kiskutyát keresek!?

Figyelt kérdés
Irjatok ha van valakinek sürgős lenne köszii
2012. máj. 23. 12:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

miért nem nézed meg a kennelek weboldalát?

[link]


elég sok van úgy nézem,és logikusabb mint itt keresni..

2012. máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
minden létező netes oldalt megnéztem és kb 20 helyet telefonáltam fel és mindenhol elvitték már...
2012. máj. 23. 13:01
 3/12 anonim ***** válasza:
54%

és ő?:

[link]

2012. máj. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


De a "sürgősen kell kutya" rettentő rosszul hangzik. Úgy hangzik, mintha feledésbe merülne, hogy a kutya egy életre szól, felelősség, ezért elég időt rászánva döntöttél. Szóval gondold át. Ezzel a dumával ne kezdjed sehol, mert tuti, hogy nem kapsz kutyát.

2012. máj. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2012. máj. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Mindegy, hogy milyen természetű? Milyen szülei vannak? Csak annyi, hogy aranyszínű kell?

Kutyát készülsz venni, nem ruhát.

2012. máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy shining goldnál még van eladó.
2012. máj. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
már nem azért,de senki nem válaszolt olyan alpári módon mint most te..senki nem oktatott ki de egy kutya vétel bizony eltarthat 3 hónapig ha olyan az alom meg kell várni hogy egyáltalán meg is szülessenek! Tenyésztőknél várólista van! Az a kutya egyáltalán tenyésztőtől lesz?
2012. máj. 24. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tenyésztőtől lesz, mert nem akartunk tenyésztőtől! Attól, hogy nem tenyésztőtől lesz lehet gyönyörű és egészséges! Féreghajtás már megy és mielőtt elhozzuk megkapja a 2. oltását. Lehet durván fogalmaztam, csak, unom nagyon, hogy valami felől érdeklődőm itt és a válaszok 80%-a nem is arra irányul amit kérdeztem!
2012. máj. 24. 21:44
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát, akkor reménykedj is, hogy egészséges lesz a kutya, mert sok remény nem lesz rá. Abban is reménykedhetsz, hogy majd nagykorában hasonlítson egy igazi Goldenre, mert arra sem lesz garancia. Jó esélyyel vehetsz így dögbeteg keverék kutyát. Keress rá már most arra, hogy diszplázia. Lehet, hogy ennek a betegségnek a rendkívül költséges kezelésével töltöd majd a következő 12 évedet.
2012. máj. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!