Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Golden Retriver, vagy Labrador?

Candykiller kérdése:

Golden Retriver, vagy Labrador?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ. A labradornak rövidebb a szôre, de a golden pofija szebb *-*
2012. febr. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én a goldi mellett érvelek mert olyan van az egyik rokonomnak. Szerintem szebb a hosszabb szőr, meg a goldinak szerintem kecsesebb a járása.
2012. febr. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Goldi sokkal kecsesebb a labi inkább ilyen kis rontombontom :))) Én hosszú szőr párti vagyok emellett :)
2012. febr. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Labi!! Imádom őket..... Tetszik bennük hogy olyan kis gyerünk neki a világnak felfogásúak de nagyon kedvesek imádnak mindenkit. Én a Libira szavazok!!


A Goldi se csúny de nekem nem igazán jön be a kinézete..

2012. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem tökmindegy. Látod, mindenkinek más tetszik, szóval ha csak a küllem miatt kérdezed, akkor válaszd a számodra kedvesebbet. Belső tulajdonságban nincs nagy különbség, mindkettőből láttam már állandóan bújósat és állandóan robbanékonyt is, bár talán labiból több a pörgős.

Nekem mindkettő van, a golden és a fekete labi mellé, jöhetne lassan egy csoki flat coated retriever is:)

2012. febr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

hát ha küllem akkor te tudod, mi is sokáig ezen gondolkodtunk golden retriever mellett maradtunk és legjobb döntés volt, mellette nőttem fel hugommal mikor kicsit voltunk mindig bírkoztunk vele, nagyon okos szelíd és könnyen lehet szerintem nevelni bár házőrzönek se rossz de annak kifejezetten nem ezt venném. Volt olyan is hogy tyúkjaink szan-szuét tojtak és a kutyus szájában előrehozta a tojásokat (semmi bajuk nem lett) :).

Nagyon kedves emlékek fűződnek hozzá még ma is meg van kicsit öreg de még mindig látni a szemében mikor rámnéz hogy annyira megértő és igazi társ. Hajrá

2012. febr. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
labradoor!! :)) nekem labim van, barátnőmnek goldenje :) annyi a különbség, hogy a goldi hosszabb szőrű. :) ugyanolyan egyszerű tanítani mind a két kutyát :) ha valami kérdésed van a labradorral kapcsolatba kérdezz nyugodtan :))
2012. febr. 7. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Golden, sokkal cukibbak <3 szebbek is testre <3
2012. febr. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szerintem is a labrador. Nekem is van egy labim, a neve Toffife. A goldi-k okosabbak könnyebben taníthatk, de a labik sokkal játékosabbak és sosem fogy el az életkedvük emelett imádja a gyerekeket. <3
2012. febr. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
utolsó! miből gondolod hogy a golden könnyebben tanítható? :) nekem is labim van, de barátnőmnek goldenje. és ő sokkal nehezebben tudja neki megtanítani a dolgokat, pedig fiatal kutyája van. én pedig mindent nagyon könnyen tudok a labimnak :) szerintem mint a két fajtát egyszerű tanítani, de a megfelelő módszerrel :) (klikkerrel nagyon egyszerű bármi tanítása)
2012. febr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!