Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Arany színű golden retriever...

Arany színű golden retriever kölyköt keresek de nem találok, ötlet hogy hol?

Figyelt kérdés
Sok tenyésztő oldalát megnéztem de sajnos nem igen van olyan ahol arany színű Golden retriever kölyköket árulnának.Tudtok segíteni és légyszi ne avval kezdjétek hogy Google mert azt bújom 3hete.
2012. jan. 6. 12:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%

Biztos én vagyok a hülye, de a golden nem azért GOLDEN, mert arany színű? Vagy Te olyat keresel, ami csillog is? :)

Ismerek egy goldit, annak tényleg olyan arany színű a szőre, ha ráesik a fény. De szerintem mindegyik olyan.

2012. jan. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Ne csak nézegesd a tenyésztők honlapját...

Hívd fel őket és mond el milyen kölyköt szeretnél...aztán ha úgy látják adnak el neked kutyát akkor azt is elárulják majd,hogy mikor lesz náluk legközelebb alom és mikor érdeklődj újra.

Társat választunk magunknak 10-12 évre esetleg még hosszabb időre,éppen ezért nem szabad sajnálni az időt a kutya kiválasztására sem!

2012. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A színe lehet az aranytól a krém színig bármely árnyalat:-)
2012. jan. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Jajjj Pető Kriszti ezen olyan jót mosolyogtam.


A golden retriever-nél jópár féle színárnyalat van a bundát tekintve, vannak a szinte fehér bundájú goldik, vannak a krémek, van az ARANY.


A shining goldr kennel-ben kaphatsz arany bundájú kiskutyát, ha Mandarin, Mézi vagy Mantra az anyakutya és mondjuk Hyper az apa. Mézi, Mantra kiskutyák sose fehérek Hyper apukával. Legfehérebb esetben is krémszínűek.


De a Shining goldból csak akkor vegyél, ha szuper gazdija leszel a kiskutyának!

2012. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat pláne az elsőt.Majdnem aranyrudat vettem de rájöttem hogy kutyát akarok és nem a csillogása miatt hanem mert olyan a természete amilyen.Szerinted akkor azt a Golden retriever kutyát hogy hívják illetve mi a titulusa amelyik nem fehér hanem szép arany színűre sült kenyérhez hasonlít!!!

Azért köszi a válaszokat a második válaszolóé sokkal értelmesebb volt.

2012. jan. 6. 12:21
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 12:21


Köszi a választ és meg is próbálom őket mert elég szép a fiú és a lány kutya is.

2012. jan. 6. 12:25
 7/16 anonim ***** válasza:

ma 12:14

Tudod, a nevében is szerepel a színe. Az, hogy elkezdték kifakítani,az a showkutyagyártók számlájára írható.

2012. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sorry, nem igazán ismerem a fajtát, azt hittem a nagyon világos szín nem megengedett:)
2012. jan. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

De tényleg csak akkor keresd meg ezt a kennelt, ha felelős gazdi leszel, szeretni fogod a kiskutyád és mindent megtudsz adni neki, amire szüksége van. Szeretet, időt, jó tápot, jó állatorvost, kutyatársaságot.


Ha ezt nem tudod, akkor ne innen vegyél kutyust.

2012. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem nem baj ha nem valami szuper alomból való a kutyus csak legyen törzskönyve mert Angliába szeretném kihozni.
2012. jan. 6. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!