Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka kutya ivartalanítása...

Szuka kutya ivartalanítása után valami változás?

Figyelt kérdés
Szeretném a szuka kutyámat ivartlanítani! Mennyire fog megváltozni a viselkedése? Amikor tüzel , olyankor kezesebb és bújósabb, egyébként pedig inkább egy emberes kutya! Ez megváltoztatja a viseledését?
2012. máj. 23. 16:03
 1/7 anonim ***** válasza:

mi kutyánk ugyanolyan mint előtte,az étvágya lett jobb csak! :)

Egyedül a tüzelés okozott neki lelki traumát ami miatt a mai napig szenved,de a műtét az nem! Másnapra mintha mi se történt volna!

2012. máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az én kutyám ugyanolyan maradt viselkedésileg, bár én nem vártam meg az első tüzelést sem, előtte ivartalaníttattam.


Nem hiszem, hogy túlzottan megváltozna.

2012. máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Hovarju ***** válasza:

Az én kutyám az első tüzelése után lett ivartalanítva. Már a műtét délutánján teljesen jól volt. Csak az zavarta, hogy varratszedésig nem labdázhatott :-)

A viselkedésében nem vettem észre változást. Nem mindig tűri, hogy szaglásszák a fenekét, de ezt előtte sem nagyon szerette. Talán annyit változott, hogy azóta nem válogat hanem megeszik mindent.

2012. máj. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az enyémet 3 évesen ivartalanították. Ő kb 8 napig nagyon lecsendesedett (egy hiperaktív tacskó kisasszony), varratszedés után már újra olyan volt, mint az ördög. Semmi nem változott azon kívül, hogy már sosem lesznek barátok az állatorvosunkkal:) és hogy 2 kilót hízott, de ezt kb csak én veszem észre rajta, mert amúgy is allergiás vagyok arra, hogy szüleim folyton nassoltatják.
2012. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az enyémet 2 és fél évesen ivartalanították, semmit, de tényleg semmit nem változott!
2012. máj. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Catz ***** válasza:
Semmi, ugyanolyan hiperaktiv. Ne babusgasd és sajnáld halálra a mütét után, akkor semmi baj nem lesz :)
2012. máj. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ma 19:22-eshez én is csatlakozok ezt elfejetettem:

rühelli azóta az orvosokat,úgy kell bevonszolni,ha ölembe veszem akkor meg szétkapar..ha meg bemegyünk leblokkol megfeszül:)

Mindig fél hogy otthagyom:))

2012. máj. 23. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!