Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Érdemes tápot váltanom?

Érdemes tápot váltanom?

Figyelt kérdés

3.5 hónapos angol cocker spánielem van.

Flatazor Prestige Puppy tápot kapott eddig,de nem eszi rendesen! A napi adag amit kéne adnom neki annak jó ha a felét megeszi. Etetéskor beleöntöm a táljába és csak néz ritka ha elkezd enni.

Arról nem is beszélve,hogy az ürülékét szívesebben fogyasztja mint a tápot...

Acana Puppy-n vagy Orijen Puppy-n gondolkodom. Az Orijentől kicsit tartok a magas fehérjetartalom miatt viszont szimpatikus,hogy nem tartalmaz gabonát.

Melyiket ajánlanátok? Vagy esetleg más tápot javasoltok?


2012. máj. 24. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egy állatnál azért ez nem így működik.
2012. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kedves Alexandra! Akkor örülnél neki, ha nálunk lehetnél kutya, mert ez nálunk így működik. És nem bánom és a kutyán se azt látom, hogy bánná.
2012. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Én is amondó vagyok,hogy miért ne lehetne hogy nem ízlik a kutyának a táp? Én se örülnék ha más döntené el,hogy mit kell ennem! Ezért tettem fel a kérdést mert azt szeretném,hogy jó étvágya lenne és megenné azt a mennyiséget amit meg kell ennie a fejlődés érdekében!

Annyi féle szuperprémium táp van a kérdésem célja pedig az volt,hogy valaki segítséget nyújtson melyiket érdemes választanom! Tapasztalatokra és jó tanácsokra van szükségem.

2012. máj. 24. 20:43
 14/14 anonim ***** válasza:
A válogatással csak egy baj van. Ha a kutya rájön arra, hogy válogathat és ha nem eszi meg, kap mást, akkor ez odáig fajulhat, hogy a végén nem fog enni, mert azt reméli, hogy kap majd még finomabbat. Számtalan ilyen kérdés van itt a GYK-n, hogy a kutya már egyáltalán nem hajlandó enni, de ti tudjátok.
2012. máj. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!