Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a lábával?...

Mit csináljak a lábával? Szerintetek mindenképp orvos kell? (képek)

Figyelt kérdés

Csak arra lettem figyelmes hogy nyalogatja a lábát és mikor megnéztem ezt láttam,amit most ti.

Igen,mondanám hogy persze doki,de múlt héten is az állatorvosnál jártunk egy kötőhártya gyulladás miatt és igen üres a pénztárcám...:(

Arra gondoltam,hogy holnapig várnék vele,hátha nem lesz gond. Addig is kenjem valamivel? Vagy levágjam a törött részt?

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. máj. 24. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Le ne merd vágni!!!!!!!!!!!!! Az már bőven az élő rész, baromira fáj és rohadtul vérzik.


Pedig el kéne vinni dokihoz, ő ad fájdalomcsillapítót, lecsípi a körmöt és elégeti az ereket a vérzés ellen.

2012. máj. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A minap pont ugyanez történt az én kutyámmal is, játék közben letört a farkaskörme, de jó nagy rész, még vérzett is. Nem tudtam mit csináljak, úgy hagytam neki, ő saját magának leszedte a letört részt, pár napig biztos fájt neki, mert óvatosabb volt. Egy kis betadin biztosan nem árt neki.
2012. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

mond meg dokinak hogy hónap elején mindenképp tudsz fizetni,meg fogja érteni nem mumusok ők!:)

Sok ember kér ilyet főleg így hónap végén!

2012. máj. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt tudom mondani,hogy ez bizony orvos.

Sajnos nagyon lent van a törés ezt ha te otthon csíped le többet ártasz mint segítesz.

2012. máj. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az én kutyám mindkét mellső mancsán lévő ötödik köröm kb. félévente letörik. A doki azt mondta, hogy kár lenne műteni, valószínűleg nem igazán fáj neki, mert nem sántít, rálép, ugyanúgy használja. Letörik, és pár nap alatt magától leesik, majd kinő helyette az új. Pedig arra is nagyon figyelek, hogy ne nőjön meg hosszúra, de még így is...

Szerintem ne aggódj, kend le betadinnal, vagy valami fertőtlenítővel, és egy ideig figyeld, hogy azt ne nyalogassa le.

2012. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat.

Lekentem neki Betadinnal,de mivel egyből lenyalja,tettem rá egy kis gézt és lazán befásliztam,hogy legalább egy kicsit beszívódjon.

Szerencsére nem sántít és nem is tűnik úgy,hogy nagyon fájlalná,simán hagyta,hogy kenegessem és fáslizzam,még egy bunyót is kezdeményezett közben...:)

Viszont ha romlik az állapota holnap mindenképp elviszem az orvoshoz.

2012. máj. 24. 12:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem fog romlani:)
2012. máj. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Hiszek neked,a tapasztalat nálad van:)

Köszi a válaszod,sokat segített!

2012. máj. 24. 13:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz baja, de ha elmész orvoshoz érdemes lenne mind a kettőt levetetni, hogy ne forduljon újra elő.
2012. máj. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!