Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Beteges hazudozásról le lehet...

Beteges hazudozásról le lehet szokni egyedül is vagy mindenképp orvos kell hozzá?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 1. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
És most akkor honnan tudjam, hogy a kérdés valódi-e?
2010. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Onnan, hogy nem rólam van szó, hanem a tesómról. Depressziós és nagyon önbizalomhiányos. Kitalált magának egy szerepet, aki végülis ő, csak egy "tökéletes" kiadásban és 2 évvel idősebb. Külsőleg máshogy nézett ki eredetileg a lány, de hogy beleilljen jobban a szerepbe ledobott 10 kilót, befestette a szőke haját feketére, hullámosítja is, más ruhákat hord, más zenéket hallgat. Most éppen azt intézi, hogy megváltoztathassa a keresztnevét az eljátszott lány nevére. A szüleink rábólintottak. Ez a szerep már kb. 2 éve tart. Leginkább neten játsza a szerepet, de egy ideje már élőben is. Utána meg mindig lelkiismeretfurdalása van, hogy becsapott valakit. Sokszor mondja, hogy eggyé akar válni a szerepével... Már kiborít minket ezzel, de anyuék nem akarnak lépni. Azt mondják, kinövi. Én viszont segíteni szeretnék. Mindenképp orvos kell, vagy leállhat magáról?
2010. ápr. 1. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi a különbség egy ideál, és egy szerep között? Őt kellene rávenni írjon pár sort önmagáról!
2010. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Elvileg egyedül is ki lehet gyógyulni ebből, de szerintem a legtöbb embernek szakember segítsége kell hozzá.

Ja, és abból indultam ki hogy ez nem beteges hazudozás, hanem valami egészen más.

2010. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez egy tpikus betegség. lépni kell mielöött késö lesz és ugy válogatja szerepeit hogy nem is fog emlékezni ezekre a dolgokra. vigyétek el pszichátriára sürgösen . sok szerencsét
2010. aug. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!