Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Taste of the wild?

Taste of the wild?

Figyelt kérdés
1,5 éves vizslámnak szeretnék jobb tápot adni ami eddig családi okok miatt nem volt lehetséges. Most több tápot is kipróbáltam de nagyon sokban volt gabona amit csak kis mennyiségben lehet adni a kutyámnak mert széklet problémái vannak a gabonáktól és a kukoricától.
2012. máj. 24. 13:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Átlag nagyságú átlagos nagyságú átlagos mozgású. nincs ivartalanítani
2012. máj. 24. 13:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha a gabonával van gondja akkor javaslom neked az Acana vagy Orijen tápokat, ezek teljesen gabonamentesek.
2012. máj. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy átlagban nincs gondja a gabonával csak ha tele van vele tömve a táp. Amúgy sok helyen olvastam hogy a tow nem tartalmaz gobonát
2012. máj. 24. 13:55
 4/8 anonim ***** válasza:

A Taste of the wild szerintem az egyik legjobb táp.

Ha rendelni akarsz, akkor szerintem innen rendelj, ennél olcsóbban biztos nem kapsz:

[link]

2012. máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Maxitabi ***** válasza:
A legeslegjobbak között van az Orijennel együtt a dogfoodanalysis szerint mindkettő 6 csillagos!Kiemelten ajánlható még a Platinum bárányosa is, német táp amúgy.(Nálunk Orijen, Acana van műsoron, az bejött, de gondolkodtam már, hogy majd ezt próbáljuk ki legközelebb) A Brit, Happy Dog márkáknak is van gabonamentese. Sajna nem minden táp jön be minden kutyának, ki kell próbálni. Min. 5-6 hétig etetni, abból már le lehet szűrni, bírja-e. Természetesen mindig csak fokozatos tápátállással(az legalább 2 hét legyen).
2012. máj. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Már megrendeltem csak kíváncsi vagyok más véleményére is.
2012. máj. 24. 14:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is 1,5 éves vizslám van, ivartalanított. Hasonlóan gondoltam én is a táp-dolgot. Jelenleg Acana Lamb & Apple-t eszik és meg vagyok elégedve vele. Az általad említett tápról is csupa jó dolgot hallottam, szerintem nyugodtan próbáld ki.
2012. máj. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Orijen mellett a legjobb táp jelenleg.
2012. máj. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!