Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan fajta hám,...

Létezik olyan fajta hám, amiből nem tud kibújni a kutya?

Figyelt kérdés
2012. máj. 24. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
hát szinte mindegyik olyan.. meg húzod hogy ne legyen olyan hogy lógjon rajta.. hanem normálisan álljon rajta és jó lesz. elméletileg ha normálisan van rá téve akkor nem tud belőle kibújni.
2012. máj. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha jól van be állítva egyikből sem tud ki bújni.
2012. máj. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én kipróbáltam már mindkét fajtát, szerencsétlen már hülyén is megy, olyan szoros, mégis kibújik. Már sétáltatni se merem, mert nem jön vissza, ha kibújik.
2012. máj. 24. 20:52
 4/7 anonim ***** válasza:
A Juius K-9 hámokból nem tud kibújni.
2012. máj. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A behívás megtagadása (miután kibújik és nem jön vissza) a nevelés hiányát mutatja. Szóval neveld meg, és nyakörvet használj, a hám csak olyan kutyának jó, akivel nincs probléma, laza pőrázon jön láb mellett, stb stb.
2012. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kb. 10x annyit foglalkozok vele, mint az előző kutyával, mégsem megy a behívás. A nyakörv pedig nem jó, beagle, állandóan a földön van az orra, kb. 2 km után szabályosan fullad tőle.

A behívással szerintem a fajtájából eredően van probléma, csomó beagle fórumon írták, hogy nem tudják megtanítani rá. De ha van vmi tuti tippetek erre, akkor szívesen kipróbálom.

2012. máj. 24. 21:34
 7/7 anonim ***** válasza:
először tanítsd meg hogy ne húzzon pórázon.
2012. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!