Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lesz egy kutyának, ha...

Mi baja lesz egy kutyának, ha lefújják gázspray-vel?

Figyelt kérdés
A szomszédba átment a kutya a mi kutyánk és kb semmit nem csinált csak a szomszéd fél tőle és aztmondta, hogy ha legközelebb átmegy nem érdekli gázspray-vel fogja lefujni. Szerintem csak túlzott, de eszembe jutott, hogy mi baja lehet tőle egy kutyának? Mert szerintem még idegesebb lesz és rátámad az emberre nem?
2012. máj. 25. 19:02
 1/6 anonim válasza:

Igen!

Mert csípi a szemét meg a bőrét! (irritálja)

2012. máj. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Talán meg kellene oldani, hogy ne mászkáljon át máshoz.

Ha sokat tud belenyomni a szemébe, be is gyulladhat. Régen egy kutyámnak egy kis flakonnal nyomtak rá és nagyon komolyan begyulladt a szeme.

Az nem biztos, hogy támadni fog. A legtöbb kutya a fájdalom miatt elmenekül.

2012. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Ismerek kutyát, ami bele is vakult... Csináljátok meg a kerítést!
2012. máj. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Ha átmegy az ő telkére a kutya akkor az önvédelem, ha lefújja ,szóval kerítést csináld meg !Annyi baja lesz a spraytől ,mint egy embernek,csípi fáj neki folyik a szeme begyullad stb de maradandó károsodást nem okoz.Nem vadul be jobban mert azt se fogja látni merre támadjon.
2012. máj. 26. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is jártam már eben a cipőben .

És sajnos le is fujták a kutyámat.

Peddig egy nagyon félős kutyáról volt szó.

De abban a pillanatban hogy le fújta a kutya agresszívá vált.

De szerencsére nem lett tőle semmi baja .

Megjegyzem egy 5-kg-tacsiról volt szó , és egy Kegyetlen szómszédról -.-"

2012. máj. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi aki még engem kezd el szidni.... Igazán rendesek vagytok úgy, hogy a történetet nem is tudjátok, nem egy fogadatlan kuvaszról van szó egy lyukas kerítésen de ti találgattok....

Köszönöm az értelmes válaszokat. Féltem, hogy komolyabb baja is lehet tőle, mint egy embernek.

2012. máj. 28. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!