Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Le lehet gázspray-vel fújni a...

Le lehet gázspray-vel fújni a kutyákat?

Figyelt kérdés

Sok kóbor kutya van felénk és reggelente amikor sötétben megyek ki a vasútállomásra állandóan elkezdenek rám ugatni... kb. a semmiért, mert oda se nézek rájuk! Már volt olyan is, hogy egy ilyen nagy dög közelített hozzám, de sikerült leráznom:) Ha közelít hozzám egy ilyen állat, vagy ha megtámadna le lehet fújni paprika vagy gázsprével, mert az mindig van nálam!? Hogyan reagálna rá az állat, még mérgesebb lenne, mondjuk az nem nagyon érdekel ha elpusztul vagy megvakul, mert utálom az állatokat. Csak utálom ha elmegyek egy kerítés mellett a semmiért elkezdenek nekem ugatni és az egész utca felébred, mert a dögök ugatnak. Szóval le lehet fújni őket?

19/L


2010. nov. 24. 19:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
59%
állatkínzásért kapni fogsz az biztos!
2010. nov. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgyse látja senki a sötétben, hogy ki vagyok!
2010. nov. 24. 19:04
 3/15 anonim ***** válasza:
92%

ha a kerítés mögött van akkor miért akarod lefújni? csak mert ugat?

kívánom neked, h a te pofádba is fújjanak egy jó nagy adaggal.

2010. nov. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
84%
ez borzalmas. hogy lehetsz ilyen? mi lenne ha az anyukád egyik ismerőse bejön a lákásotokba vagy az utcátok ba? te egyből leszúrod vagy mi? a kutyáknál az ugatás üdvözlést is jelenthet!!!
2010. nov. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha kerítés mögött van, hogy lehet kóborkutya?!


Amíg nem támad meg, addig állatkínzásnak minősül, ha lefújod őket.

2010. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Kerítés mögé semmiképpen ne fújj be. (az mellékes hogy amúgy sem kéne)
2010. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szerintem ne fújd le őket, nem az ő hibájuk hogy nincsenek megnevelve de ezt te úgyse tudod megérteni...én oha nem lennék képed bántani egy állatot. és a gázspray-től pedig csak mérgesebbek lesznek....szóval ne
2010. nov. 24. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
én soha nem lennék képes*
2010. nov. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Vannak kerítésen kívül meg belül is.
2010. nov. 24. 19:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor használj ilyesmit, ha valóban megtámadni készül a kutya. Inkább a paprika spray-t használd. De sok kinti kutya már akkor is elmegy, ha lehajolsz a földre, mintha egy követ vennél fel.
2010. nov. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!