Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Farkaskarom. Mit lehet vele...

Farkaskarom. Mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

A kutyusomnak még nem figyeltem de ma vettem észre hogy az egyik lábán van farkaskarom a másikon pedig nincsen. Ez nem is lenne baj csak sajnos úgy figyeltem fel rá hogy sántított egy kicsit a séta közben. Ha jól gondolom és láttam akkor belenőtt a karma a bőrébe.

Nagyon megijedtem!

Mit lehet vele csinálni?


2012. máj. 26. 19:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvinni levágatni, gondolom.
2012. máj. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azt nem vágogatják, hanem leműtik az egész farkaskarmot. Sokszor megnehezít dolgokat, sérülésveszélyes
2012. máj. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!!!

akkor ez csak egy kisebb dolog vagy egy nagyobb műtét???:O

nagyon féltem szegényt!!

és ez mennyibe kerülhet?

2012. máj. 26. 21:00
 4/7 anonim ***** válasza:
Kis műtét szerintem. Az árakat mindig állatorvosa válogatja, de biztos nem egy egetrengető összeg, végülis nem kell felnyitni hozzá a kutyát.
2012. máj. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!!

De mégis kb. mennyibe kerül?

Akinek ilyen volt a kutyájával hogy viselte?

( az árat azért szeretném tudni hogy mennyit kell erre félretenni)

2012. máj. 26. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
Beírtam google-be, 6 és 18 000 közötti összegeket találtam. Szóval kérdezd meg, hogy nálatok éppen mennyi :) De én olyan 6-10 000 közöttit tartanék reálisnak nagyjából, pláne ha csak egy oldalon kell megcsinálni.
2012. máj. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!!
2012. máj. 27. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!