Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A bacijaim árthatnak a kutyuso...

A bacijaim árthatnak a kutyusomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tüdőgyulladásom volt, aztán már elmúlóban van, de még szóróm a bacikat.


A kutyusom meg egész idő alatt velem aludt/alszik.

Ha kivisszük a szobámból, akkor egész este az ajtóm előtt alszik, néha kaparja, meg nyüszög.


Inkább bent hagyom, mert azért szeretem ha velem van, csak nem tudom, hogy az emberi fertőzések mennyire veszélyesek az állatok számára.


2012. máj. 26. 23:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A légúti fertőzéseket bizony hajlamosak elkapni tőlünk, úgyhogy lehetőleg ne krákogj az arcába :)
2012. máj. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én elfordulok ha köhögök, ő az aki ha tüsszent gátlástalanul az arcomba küldi a nyál és takony molekulákoat :)
2012. máj. 26. 23:24
 3/5 anonim ***** válasza:
hát akkor igazi gátlástalan kutyus ! :)
2012. máj. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj emiatt. Az emerről állatra fertőzés rendkívül ritka, néhány rendkívüli esettől eltekintve elhanyagolható. Fordítva már elterjedtebb.
2012. máj. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 intrepid ***** válasza:

Mi kell a fertőző betegség létrejöttéhez:

1. fertőzőképes kórokozó,

2. közvetítő közeg,

3. fogékony szervezet.

Ha egy is hiányzik, nem következik be a ferőzés.

2012. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!