Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasonló kutya fajták mint a...

Hasonló kutya fajták mint a Yorkshire terrier csak olcsóbb?

Figyelt kérdés

Szóval , nem kell le-szólni , hogy ha nincs pénzem minek kutya, van annyi , hogy egy kutyust el tartsak , de hogy olyan drágán vegyek egyett arra mar nincs :/ külföldön elek (Kanada) és itt egy olyan kutyus 1000-2500 dollár között mozog :/

Egy panellakásban elek , szóval ezért kistestu kutyus kene :)

Köszi a segítséget előre is :)



#yorkshire terrier #Kisméretű kutyus
2012. máj. 27. 01:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Valami keverék kutya? :) Azok biztos olcsóbbak, csak jól meg kell bizonyosodni róla, hogy milyen fajták voltak a szülők. ;) (Nehogy túl nagyra nőjjön.)
2012. máj. 27. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Arrafelé nincsenek agyonfikázott mocskos szaporítók?! :)
2012. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Palotapincsi, tacskó. Tacskóból van 3 féle méretváltozat (normál, törpe, kaninchen/nyulász) és mindháromból 3 féle szőrváltozat is (rövid, drót és hosszúszőrű). Szerintem ezek olcsóbbak.

De Kanadában biztosan van jól működő menhelyprogram. Lehet ott is találsz neked tetszőt, akár fajtatisztát is.

2012. máj. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akkor bemész egy menhelyre és örökbe fogadsz..... Egyébként kint nem csak a kutyák kerülnek többe, de az eltartásuk is, és itt ne menjünk tovább az állatorvosi költségnél.... Arra hogy lesz majd pénzed?
2012. máj. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem ismerősömék itthon vettek egy tacsit és azt vitték ki Kanadába mert szerintük úttal együtt is olcsóbb volt.

szerintem is menhelyen próbálkozz

2012. máj. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, jjó megoldás ha iylen kutyust szeretnél haza jönni, és megvenni. Elintézni az útlevelet stb. De azért itthon sem olyan olcsó egy ilyen kutyus, főleg, ha megbízható vérvonalt szeretnél ami örökletes betegségektől szűrt stb. De mégsem ennyi.
2012. máj. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
vaaagy örökbefogadás. (előző válaszoló voltam :))
2012. máj. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Koszi a kérdéseket :) megvan a kutyus felmentem a kijiji.ca re és ott gazdig adjak örökbe vagy árulják a kutyákat ott is van kutya nagyon drágán de nagyon olcsón is van :)


Hogy az orvosi ellátás? Hat tudod ez az , hogy osszetettem a pénzt de többet nem tudtam így olcsóbb kutyus de minden oltás és orvosi ellátás :) plusz igen vannak nagyon drága állatorvos , de van nagyon olcsó is ;) egy ki parkolást 38$ ért végeznek el . És a beoltas sem olyan drága :) hidd el nem leszek olyan , hogya a kutyának valami baja van akkor majd adok neki valami lazcsilapitot

2012. máj. 29. 12:47
 9/12 A kérdező kommentje:
Hogy na akkor meg van oldva , hanem lesz mindig egy kevés félre rakva ha menni kene állatorvoshoz :)
2012. máj. 29. 12:48
 10/12 A kérdező kommentje:
Mármint köszi a válaszokat a kérdésre :D itt meg csak reggel 6:49 van , fáradt vagyok meg :D
2012. máj. 29. 12:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!