Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Magyar vizsla vagy border collie?

Magyar vizsla vagy border collie?

Figyelt kérdés
Mindkét fajtára elegendő mozgást, helyet időt tudnánk szánni. Esetleg mindkettő?
2012. máj. 27. 17:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
74%
Mindkettő szuper kutya. Talán a vizslához több türelem kell, mert sokat izeg-mozog, a collie nyugodtabb. (Viszont többet kell bajlódni a hosszú szőrével :)Kicsit kevés így az infó, amit megadtál az elvárásokról, így nehéz tanácsot adni, gondolom sok szempont alapján mérlegeltek.
2012. máj. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
24%
Nekem vizslám van és nagyon hülye szegénykém...
2012. máj. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Persze, a border nyugodtabb... Aki ilyet mondott az látott már bordert élőben? xD

Kérdező azt választ amelyik neked jó. Én személy szerint egyiket sem venném, mert a bordert nem szeretem, a vizsla meg barátságos és nem egygazdás. Ha másról van szó, és mindkettő megfelel, akkor a vizslát ajánlom, de az is csak a személyes véleményem miatt, mivel szerintem különlegesebb, ritkább mint a border és nagyobb dicsőség elérni vele valamit (már ha vannak ilyen céljaid). Szóval csak te tudhatod, hogy neked melyik kell.

2012. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
57%
2-es válaszoló, Te vagy hülye, hogy nem csakhogy nem tudtad normálisan megnevelni ezt az alapvetően kezdő kutyásoknak is való fajtát, de még a kutyára mondod, hogy hülye.
2012. máj. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
50%

border collie: hosszú szőr

viszla: rövid szőr

2012. máj. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%
én border collie-t választanám, de én elfogult vagyok, nekem nagyon tetszik az a kutyus. Töb embernél is láttam és olyan édesen tud játszani, annyira barátságos, hogy teljesen beleszerettem. Ami nekem még nagyon szimpi kutya emellett, az a fehér színű golden retriever. A vizsla is szép meg cuki, de nem az én stílusom. Olyat válassz aminél úgy érzed hogy te mindig is ilyen kutyára vágytál. Azt mondják olyan a kutya mint a gazda:)
2012. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
37%
Én mindenképp a border colliet választanám.
2012. máj. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
20%
4-es: 1,5évesen került hozzám, ezért túl sokat nem sikerült rajta javítani, de azért írtam le, hogy "hülye" mert én úgy tudom, hogy egyébként is nagyon bolond fajta.
2012. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
2-es/8-as válaszoló, pedig hidd el lehet rajta javítani. Alapvetően az egyik legokosabb, legkedvesebb fajta, nyugodt és engedelmes.
2012. máj. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
89%
Okos kutya, csak vannak hülyeségei, de amúgy sokat fejlődött.Mint mondtam, nem úgy értettem ezt a "hülye" dolgot, hogy buta, hanem eleinte nagyon bolondos volt.:) (most már jobb a helyzet)
2012. máj. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!