Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnék pénzt keresni rá?

Mivel tudnék pénzt keresni rá?

Figyelt kérdés

Az egyik kutyusomnak le kéne műteni az egyik farkaskarmát. Viszont mivel a szüleim nem költenek soha a kutyára ezért ezt sem finanszírozzák mert azt mondják ne költsem feleslegesen a pénzt stb. A kutya a nagyszüleimnél él de én vagyok a gazdija. A nagymamámék mindent megvesznek nekik amire szükség van ( póráz,táp, a múltkor pl. új kerítés) viszont ezt ők sem fizetik csak "fuvart biztosítanak".

Nagyon nem jó látni hogy ott van az egyik "legjobb barátomon" és hogy látom nem mutatja de fáj neki. :'(

Bármilyen ötlet jöhet ami megvalósítható!

( a diákmunka után már érdeklődtem de csak 13 éves vagyok és még nem lehet sajnos )

Bármire képes vagyok a kutyáimért!!

A válaszokat megköszönném!


2012. máj. 27. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Vállalhatnál mondjuk a szomszédoknál fűnyírást,vagy ha vannak a közeletekben idős emberek akkor mehetnél hozzájuk segíteni pl.takarítani, a kertben segíteni.Persze ezekért a munkákért nem kapnál olyan sok pénzt de ha megbeszéled az orvossal akkor szerintem fizethetsz részletekbe.
2012. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ!!! jó az ötlet csak mi panelban lakunk mamámék szomszédja rokon a többi házban nem hiszem hogy egy forintot is adnának a fűnyírásèrt hanem inkább megcsinálják maguknak. :(
2012. máj. 27. 22:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló vagyok.Ha a fűnyírás és az időseknek való segítés nem lehetséges akkor még tudnám javasolni az autómosást,vagy vigyázhatnál az ismerőseid gyerekeire,elmehetnél velük játszótérre,vagy az időseknek akik nem látnak már olyan jól felolvashatnád az újságokat,vagy ha valamelyik tantárgyból nagyon jó vagy akkor korrepetálhatnál másokat vagy taníthatnál kisebbeket vagy ha vannak megunt felesleges játékaid,cuccaid akkor azokat is eladhatnád pl vaterán,ebayen.
2012. máj. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a választ!!!!!

A vaterás az nem is rossz ötlet egy csomó dolgom van amik már nem kellenek.:)

A többi is jó majd megpróbálkozok velük!

2012. máj. 28. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!