Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megfialt a pincsi kutyám és...

Megfialt a pincsi kutyám és töbet a keleténél,7et fialt és eből legaláb ketőt elkel adnunk, mivel ugy halottam h ha tul sokat nevel fel akk baja lehet, a helyzet az h milyen megoldást lehetne keresni h az anyja feltudja nevelni? és igaz h baja lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, kérem aki tud gyorsan válaszoljon!!! előre is köszönöm!!!
2011. ápr. 22. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség, ne vedd el tőle a kölykeit ha a kutyátok etetve/gondozva van a kölykeit is fel tudja nevelni
2011. ápr. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs, hogy "többet a kelleténél"

Etesd jól az anyát és gond nélkül fel fogja nevelni az összeset.

2011. ápr. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
ekkora ostobaságot! adjatok többet enni a szukának és a kicsik kaphatnak kiegészítő tápszert ha nem tudná nevelni és nincs elég teje. Nekem a colliem 15 kicsit szült mikor átlagban 6-8 at szoktak és gond nélkül felneveltük őket, igen éjjel is 2 óránként fel kellett hozzájuk kelni etetni és sorban cicire rakni azokat akik nem szoptak de erre az előtt kell gondolni mielőtt megszületnek és nem utána puszta lustaságból elaltatni a kicsiket...
2011. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt egy kutyánk aki tizet nevelt fel. Ja persze mi etettük őket az anyatej mellett kecsketejjel kétóránként. Ha nem vállaljátok a felelősséget akkor nem kell hagyni hogy szüljön. Ha nem is ivartalanítod, vigyázni tudsz rá. Nekem is 3 lánykutyám van most de sosem történt "baleset"...
2011. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
ja és kapjon folyamatosan calcimust és más kálcium kiegészítőt a szuka, hogy nehogy sokkot kapjon!!!! Meg oxitocin injekciót is, hogy kitisztuljon a méhe.
2011. ápr. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Értem hát köszönöm mindenkinek a válaszokat, nagyon kedvesek vagytok!!!! tényleg köszönöm
2011. ápr. 22. 18:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

enyém nevelt 14-et, 2 turnusban szoptak

itasd,etesd a szukát, ha kell adj a kicsiknek tápszert

2011. ápr. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jooooo értem, azt hittem senki se fog válaszolni!!!! :d de köci
2011. ápr. 22. 19:04
 9/11 anonim ***** válasza:
cserébe képeket kérük a kutyikról :D
2011. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
joooooo majd csinálok és megkapjátok!!!
2011. ápr. 23. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!