Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a németjuhászunk...

Mi baja lehet a németjuhászunknak?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap írtam ki egy kérdést a kutyánkról.


Akkor még ,,csak" a szemeit rángatta, mára már furán tartja a fejét. Kb 45 fokos szögben oldalra fordítva, a szemei meg ki vannak meresztve. Alig bír állni a lábain, úgy viselkedik, mintha valami lenne a hátára téve, és nem tudná tartani. Mintha valami össze akarná nyomni. Sajnálom a kutyusunk, nem akarom, hogy elmennyek...

Mi lehet a baja? Holnap reggel jön az állatorvos, és lehet, hogy elaltatja... :'(


Németjuhász, 12 éves, nőstény.


2012. máj. 27. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Gerincsérve lehet.
2012. máj. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
diszlázia? agyvérzés?
2012. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az állatorvos annyit mondott szombat reggel, hogy: a korral jár. Gondolom mennyire érthet hozzá. Nem tudja mi a baja, és erre holnap elaltatja, mert hülye a munkájához. Az Egyetlen kutyánk.. :'(
2012. máj. 27. 21:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szépen felpakoljátok a kutyát ls beviszitek egy jólfelszerelt kisállat klinikára. Ahol kivizsgálják,diagnózist állítanak és kezelik.

Nem ez az egyetlen orvos az országban

2012. máj. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom a kutyust és téged is!!

Szerintem is a korral jár mert a német juhászok 10-12 évig élnek. Remélem meggyógyul és jól lesz. Kitartást nektek és a kutyának.

2012. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Rendes vagy :)


3kor értem haza, szüleim avval a hírrel fogadtak, hogy délután jön az állatorvos...és elaltatja. :( (eddig még nem volt itt)

2012. máj. 28. 17:23
 7/8 anonim válasza:
Szerintem surgosen menj el vele egy allatkorhazba, ahol teljes vizsgalatot vegeznek. De amr a 12 eves kor eleg sok tehat nem tudnak garantalni hogy a kezeles segit. Az en nemetjuhaszom mar nem egyszer volt a korhazba kezelve, egy kullancs csipes miatt 2 hetig minde nap jartam vele kezelesre.
2012. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom de lehet hogy neki itt a vég. ha öreg és lehet valami agyi baja lett hirtelen elpattant egy ér stb..

de mindenképp állatorvos.

és sajnálom :(

2012. jún. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!