Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak? (...

Mi baja lehet a kutyámnak? ( Többi lent )

Figyelt kérdés
Csivavámnak reggel még nem volt semmi baja jó kedvűen futkározott. Mire haza értem ásott egy hatalmas gödröt és abba feküdt bágyadtan és reszketett. Megmértem a lázát a testhője normális. Széklete van az is normális állagú. Inni is iszik. Lehet, hogy csak melege van? Hívtam a dokit de ő azt mondta, hogy biztos az időváltozás miatt ilyen mert tényleg semmi olyan dologra nem utalnak a tünetek...:/ Illetve akkor volt ilyen a kutyusom mikor tüzelni készült. Januárban tüzelt utoljára lehetséges, hogy ilyen hamar újra tüzelne? Akkor voltak neki először kölykei és kb 1 hete, hogy elvitték a kicsiket. ( tk-s,tenyészszemlés,díjnyertes kutyus ) Csak sajnos még én vagyok kezdő.
2012. máj. 25. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát elsőre nekem a láz ugrott be, de írtad hogy a testhője normális... Nem tudom. Nyilván az orvos sem tudott ennyiből kisütni valamit, nekünk se fog menni. Egyébként lehet hogy tüzelni fog, végül is már majdnem öt hónap eltelt.
2012. máj. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak melege volt :) Ma nagyon ingadozik a hőmérséklet :)
2012. máj. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!