Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Három és fél hónapos yorki...

Három és fél hónapos yorki kiskutya el tudja rágni a tyúk csontot?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 19:35
 1/6 Sn0wf0x ***** válasza:
62%
Ilyen kisméretű kutyának én nem ajánlom a csontot, felsértheti a gyomrát.
2012. máj. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
nos ha nem sérti fel a vékony nyelőcsövét nem vágja meg a gyomrait majd a végbelét és nem sűríti addig a végterméket amíg jó kemény műteni való székrekedése lesz akkor eltudja kb 50-50% mint az orosz rulett.... de azért egy orvos számát a helyedben előkeresném és azzal a kezemben figyelném a kutyát néhány napig
2012. máj. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Most még ne próbálkozz, de később már nyugodtam adhatod neki mittudom én a szárnya csapóját, nyakát. Baja nem lesz, legalább eszik egy jót.
2012. máj. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 VBeata81 ***** válasza:
Csöves csontot soha nem adunk a kutyának. Csokit se.
2012. máj. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csöves csontot nem adunk kutyának... SOHA
2012. máj. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Felejtsd el,ha nem akarod azt,hogy meg fulladjon. Főleg egy yorkinak nem szabad csirke csontot adni mivel kicsi a nyelő csöve és könnyen bekövetkezik a baj. Azok a dolgok amit nem ehet egy yorki ott szerepel a csoki,édesség,krumpli na meg a csirke csont is tök mindegy,hogy tyúk vagy csirke akkor sem ajánlott. Ha csontot akarsz neki adni akkor marha lábszár meg ilyenek a jók az a lényeg olyan nagy legyen,hogy csak szopogatni tudja és birkózzon vele :)
2012. jún. 1. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!