Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám miért vizeli össze...

A kutyám miért vizeli össze magát ha megsimogatom?

Figyelt kérdés
?
2009. jún. 30. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy annyira élvezi,vagy nagyon izgatott.
2009. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
az előttem szólónak igaza van izgatott vagy annyira örü h foglalkozól vele kölyök kutya? mert azok szokták ezt csinálni
2009. jún. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kölyök kutyáknál van ilyen vagy azoknál akikkel keveset foglalkoznak. Annyira izgatott lesz és örül hogy összepisili magát.
2009. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az enyém is ezt csinálta kölyök korában, mikor megkaptam :) teljesen igaza van az előttem szólóknak, egyszerűen csak örül hogy játszol vele :) idővel abbahagyja majd :)
2009. jún. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van!:

1. Annyira örül a simogatásnak

2. Valaki veri/verte előtte, így fél az érintéstől.


A 2. verzió saját tapasztalat(rokonok beagle-je volt)...

2009. jún. 30. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is voltilyen problémám, de a szívélyes köteléképítéssel azaz elfordulsz tőle, ha látod, h nagyon izgatott abbahagyja hamar, és nem olyan erőteljesen tör ki belőle az öröm, h abból baj legyen. :)

Na meg az se árt, ha elbb sétálni viszed, és pisilés után abajgatod.

2009. jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok

Nem bántottam soha és senki sem bántotta saját tenyésztésű már egy éves nagy udvar van szoktam sétáltatni de pisilni nem viszem ki amúgy szocializált nem félős kutya kiállításon is voltunk vele

2009. júl. 1. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!