Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen "életmód"...

Szerintetek milyen "életmód" lenne jobb neki? (lent)

Figyelt kérdés

van egy 2 éves pulim és az lenne a kérdés hogy életmódba melyik lenne neki a legmegfelelőbb ? rendkívüli baja nincs teljesen egészséges játékos kutya.

tehát ilyenekre gondolok hogy frisbee,agility,húzás,öv, keresés-nyomkövetés. a lényeg az lenne hogy ne kelljen eljárkálni minden hova és le legyen túl drága mulatság se.. bármi ötletetek van azt is leírhatjátok és várok leveleket ha a te kutyád valamelyiket csinálja és vannak tapasztalataid.


2012. máj. 30. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:
szerintem a frisbee,agility, dog dancing, jó pulinak. Másra is meglehet tanítani de szerintem öv nyomozás stabb. nem neki való. Igaz láttam már pulit öv-zni és jól nyomozni is :-)
2012. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
valahogy én is ezekre gondoltam.. persze, jó lehet vele mindent csinálna meg kipróbálni de én konkrétan egy stabil dolgot akarok neki hogy azt tanulja ki tökéletesre..
2012. máj. 30. 16:40
 3/10 Catz ***** válasza:
Terelés? :)
2012. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen, az lenne az igazi feladat de hol? kinél? mikor? merre? stb. Budapesten (kertbe lakik) megoldhatatlan ha csak nem kötnék "szerződést" egy pásztortól valahol jó messzire innen találnék is egyet és akkor minden hétvégén kocsizak le vele oda úgy hogy kocsim sincs.. tényleg ez lenne az eredeti életmódja de megoldhatatlan ezért gondoltam valami másra és ezért fordultam ide segítségért.
2012. máj. 30. 16:56
 5/10 anonim ***** válasza:
szerintem a frisbee az jó, csak frisbee-t kell venni, eljárnod pedig csak akkor kell ha versenyre mész ,de ha csak hobbi szinten űződ akkor elég egy park vagy egy mező ahol ezt gyakorolhatod :)
2012. máj. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
egyre jobban bejön az a frisbee-s dolog.. még várom a válaszokat!
2012. máj. 30. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:

Trükktanulás. Olcsó és egy életre lefoglal :)

Persze bármi jó lehet, amit élveztek mindketten. Az agilityt meg kiválthatod egy kis kreativitással a séták során, például így: http://www.youtube.com/watch?v=-fTQhXaDOOI ;)

2012. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen! trükktanulás mellet egyébként belefér a frizbizés vagy mondjuk agility?
2012. jún. 1. 17:10
 9/10 anonim ***** válasza:
Naná, bármi megfér bármivel :)
2012. jún. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi! :)
2012. jún. 1. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!