Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lenne jobb edzeni?...

Hogyan lenne jobb edzeni? Fogyni is és formásodni is szeretnék!

Figyelt kérdés

Múlt héten hétfőn kezdtem az új életmódomat. Nincs szó semmilyen diétáról vagy fogyókúráról, életmódszerűen szeretném csinálni, amit elkezdtem.

Nagyon sokat olvastam az egészséges étkezésről és lehetőségeimhez mérten a legjobban betartom, mellette futni járok hetente 3-4x 40-50 percet (közbe sétálok is, mert nem tudok végig futni).


A célom, hogy egészségesen éljek és a felesleges kilókat leadjam. 161/61-ről indultam, egy hét alatt lement egy kiló és centikben is látszik a változás. Szeretnék fogyni és formálni az alakomat.


Elgondolkoztam azon, hogy hogyan érdemes futni x ideig, amíg le nem adok néhány kilót és utána futás mellett tornázni itthon, hogy formáljam is magam. Vagy rögtön az elejétől mehet futás mellett a torna is.

Mit gondoltok, hogyan lenne jobb?


2012. ápr. 5. 10:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Én rögtön az elejétől kezdtem tornázni is. Heti 3 futás, 2 edzésnap. 2 pihinap. :) De persze erőnléttől függ hogy mennyire fogod bírni.
2012. ápr. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!