Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek érdemes megvenni?

Szerintetek érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. máj. 31. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De igen betegség! De szerintem te is pontosan érted, hogy hogy értettem a dolgot! Gondoltam, hogy valaki még ebbe is bele fog kötni!!
2012. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Na, akkor köszönöm szépen! :) Gondoltam megkérdem itt, mert Ti jobban értetek hozzá, mint Én.
2012. máj. 31. 14:42
 13/14 anonim válasza:
Sosem értettem, hogy az ember miért vesz kutyát. A kutya egy társ, egy barát akit nem lehet pénzért megvenni!
2012. jún. 20. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Keverék kutyáért nem is etikus pénzt kérni. De ha valakinek határozott elképzelése van egy fajtát illetően, tenyésztőtől nem kevés költségben van (orvosi szűrések, törzskönyv, oltások, chip, kiállítások stb.), sokszor a kiskutyák ára nem is fedezi a költségeiket, ingyen pedig nem kap az ember semmit. Itt egy egészséges fajtatiszta kutya árát kell megfizetni, amiért nem azért kérnek pénzt hogy nyerészkedjenek rajta, azt a szaporítók teszik, akiket mélyen elítélek.
2012. jún. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!