Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen szájkosarat vegyek?

Milyen szájkosarat vegyek?

Figyelt kérdés
Ez inkább csak a látszat kedvéért kéne. Remélem nem kell rátenni a kutyára. Jó lenne v.mi olcsó is. De azért a kutya tudjon benne lihegni, ha mégis rá kell tenni. Kiállításra megyünk.

2012. máj. 31. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem olcsó Fressnapfos műanyag van, szintén csak a látszat kedvéért, és évek óta elvagyunk vele. Direkt olyat vettem, aminek csak oldalt van szíja, a kutya fején nem, így elég, ha a nyakában lógatom, és egy mozdulattal rá tudom tenni vagy levenni róla, ha kell. Persze azt le tudja szedni magáról, ha nagyon akarja, de nem akarja :)
2012. máj. 31. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Szilvi & Argos ***** válasza:

Én is a műanyagot vagy a fémet ajánlom!

Ha jó a méret, akkor kényelmes a kutyának, rendesen tud benne lihegni kánikulában is, ami életet menthet!

Ezek a textil, neylon szájkosarak nem túl előnyösek: ha elég nagy lihegéshez, akkor túl bő és ronda a kutya orrán...ha viszont pont jó rá, akkor nem tud benne lihegni...sok kutyának kényelmetlen, mert zavarja a bajszukat és belefüllednek

2012. máj. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!