Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan fogom tudni h fialni...

Honnan fogom tudni h fialni fog a kutyám?

Figyelt kérdés

Ilyen kis "apró" jelzésekre gondoltam? és hanyadik nap körül? most a kutyim 67 napos *.* és általában este vagy napközben szoktak fialni? :) Előre is köszi az infókat! :D

Ja és a ciciéből már jön tejcsi de ez már 1 hete is volt


2012. máj. 31. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A kutya átlagosan 63 napig (szórás 60-66 nap között) vemhes. A vemhességi ido 68-70 napig is meghosszabbodhat. Szerintem 1-2 nap és meg lesznek a picik. Nálunk a szuka kutya, aznap, mikor fialt, már egyáltalán nem evett és inkább behúzódott a házába, nemigen mászkált.
2012. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

67 nap rengeteg.. Ezek szerint se vemhességre való orvosi felkészülés, se ultrahangok...

A hőméréskletét kellett volna mérned, ha leesik,akkor elleni fog. jel még,hogy nem eszik aznap.

de 67 naposnálultrahangot kéne csináltatni, lehet hogy meg kéne indítani, vagy császározni, mert elhal az összes kölyök

2012. máj. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam egy állatorvosi oldalon, hogy ha csak egy kölyke lesz, akkor hosszabbodhat meg 68-70 napra.
2012. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálam 4 kan született és a 68. napon ellett. De az időjárás miatt is eltolódhat. Készíts elő szépen mindent és kezd el neki mérni a hőjét. Ha 37 körül van akkor várható az ellés 24 órán belül. Szükség lesz infralámpára, sok sok rongyra és egy doki telefonszámára.
2012. máj. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat az első kivételével! Bocsánat elírtam! :) 57. napos! :) tegnap d.u. mértük a hőjét és akkor volt 37.8 aztán 1-2 órával később már 37.6 lehet h ma fog fialni? Este? kicsi a hasa... szal 1-2 kölyökre max. 3ra számítunk! :) de első fialás lesz! A dokink is tudja! készenlétbe is áll! :D
2012. máj. 31. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!