Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mesztegnyei Angol Cocker...

Mesztegnyei Angol Cocker spániel kennelről személyes tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Csak személyes véleményt szeretnék, abból lehet reális nézőpontot kialakírani a dolgokról, a "szerintem jó lehet" vagy "nem tűnik jó kennelnek a képek alapján"-okra nem vagyok kíváncsi.


Köszönöm! :)



2012. máj. 31. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
74%

Szaporítók, törzskönyv nélkül is árulják a kölyköket(ismerek olyat, aki tk nélkül vett tőlük), ipari mennyiségben gyártják a kiskutyákat a minőségre mit sem figyelve, tudtommal külföldre megy a maradék. Én a helyedben messzire elkerülném ezt a kennelt.

Őket tudom ajánlani:

[link]

2012. máj. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem próbálkoznék velük. Túl sok a kutya, túlságosan a profitra mentek rá. Én érdeklődtem egyszer náluk, már 50ért is hozzámvágtak volna tk-s kutyát, csak vigyem.. sőt ha olyat választok ami foghibás vagy más baja van akkor még olcsóbban is.. inkább kihagytam. Horrortörténeteket hallottam róluk, de ezt inkább nem írom le, mert rágalmazás lenne. Lényeg a lényeg, hogy vannak sokkal jobb spani tenyésztők, keresgélj náluk. Ha nincs sok pénzed akkor pedig ott vannak a spániel fajtamentők, sok kutyus vár gazdira, érdemes megkeresni őket.
2012. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én a közelükben lakok én se nagyon ajánlom mert nagyon sok kutyát tartanak és ismerőseim tőle vettek az epilepsziás volt az enyémnek harapás hibája van. Túl vannak tenyésztve ha akarsz tk-vet akkor drága de ha nem akkor olcsóbb. Inkább vegyél máshonnan de a kutyusokat szeretik de inkább télleg nézz más kenelt.
2012. máj. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
A pénzel én úgy vagyok, hogyha kutyát szeretnék annyit költök rá amennyit kérnek, nem spórolok. Ha az 50 akkor 50, ha 150 akkor annyi! Köszönöm az véleményeket.
2012. jún. 1. 11:34
 5/19 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:


Ezt a honlapot már 2011 óta nem frissítették.

2012. jún. 1. 11:35
 6/19 A kérdező kommentje:

Én annyit tudok róluk, ami személyes tapasztalat alapján meséltek nekem, -mellesleg egy jóhírű cocker kennel tulaja, hogy ajándékba kapott tőluk kutyus még 7 éve, és egészséges, remek kutyus lett belőle, őt még kedvencnek vették, ő volt az első kutyájuk.

Nos, igen.

Lehetséges, hogy máshonnan választok, megfontolandó, bár én is csak kedvencnek szeretném, végeznek szűréseket a szülőkön.

2012. jún. 1. 11:39
 7/19 anonim ***** válasza:
Ne az alapján válassz tenyésztőt, hogy ki mennyit frissíti a honlapját. Én ismerem ezt a kennelt, megbízhatóak, a kutyák szűrtek és gyönyörűek, a tenyésztő rendes. Hívd fel őket, kérdezz a tervezett almokról és döntsd el az alapján, hogy szimpatikus-e vagy sem.
2012. jún. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%
Isten ments hogy onnan vegyél kölyköt tömegszámra gyártják a kutyákat legtöbbször nem jó idegrendszerűek mert nincs emberi kapcsolat hanem egy szobában vannak bent. Én ezt más cocker tenyésztőktől hallottam meg volt már több személyes tapasztalatom a kutyáikkal
2012. jún. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Mármint a mesztegnyei kennelből
2012. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 gazdíí válasza:
45%

Hát szerintem ,ha komoly véleményt, és tapasztalatot szeretnél hallani, akkor olyanoktól kérdezz akiknek van spánielük a mesztegnyei kenneltől. Én onnan vettem spánielt!

Amit itt mondtak az hülyeség. Mesztegnyei kennel tulajai igaz ,hogy adnak el tk -nélküli kutyát,de amit itt sokan leírtak az nagy baromság. Előszőr is a kutyák elve azért olcsóbbak mert ők családi célra tenyésztenek.Nem kiállításra ,ha oda szeretnél venni spanit akkor én is inkább az Athina's prduckt kennelt vagy a Lascale kennelt ajánlom.Én többszőr jártam a házukban, láttam a kutyáikat , kennelekben vannak . Nem egy szobában. És jó körülmények között vannak szeretetben. szinte legjobb minőségi tépot eszik a kicsit egyaránt a felnöttek is. Nekem semmi gondom nincs ezzel a kennelel, csak annyi hogy aki nagyon Show fan, annak nem tetszik ez "családi kutyát tenyésztek" dolog. Nagyon jó idegrendszerűek. Semmi gond velük ,mondom. De egyébként ha felhívod telefonon ,és mondod neki ,hogy akarsz kutyát venni tőlük ,és mondod ,hogy hát megmutatnád kiállításon, akkor azonnal mondani fogja ,hogy akkor ne ott vegyél, mert ők inkább családi kutyát tenyésztenek,ahogy már itt említettem párszor.

Még egy pl: Lásd Bodza és Jaffa ,ha annyira rossz idegrendszerű ,és agresszív kutyát tenyésztenének ,akkor belőlük ,hogy a jó fenében lett terápiás eb.

Többek közt ,van olyan spani is aki az Emberért alapítvány

helyszínén "dolgozik"


Én csak annyit mondok ,hogy legyen ez a te döntésed,.

2012. jún. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!