Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » EZ giliszta? FONTOS

EZ giliszta? FONTOS

Figyelt kérdés
amikor a kutya gilisztás akkor a kakijában fehér hosszu valami van és az a giliszta?És azt az ember elbirja kapni a kutyustol?
2012. máj. 31. 20:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen gilisztás a kutyád.

Adni kellett volna neki féreghajtót.

Most adj neki,gyógyszertárba vagy állatorvosnál kérheted.

És igen elkaphatod,ha például szájon nyal a kutyád.

2012. máj. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
nem giliszta hanem féreg
2012. máj. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És én hogyan fogom magamon észre venni hogy elkaptam? van tünete? mivel engem ma is nyalogatott:S Félek:S
2012. máj. 31. 21:01
 4/6 anonim válasza:
Viszket a segged xD
2012. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nézd a székletedet észre fogod venni a kis fehér férgeket ha elkaptad ... Vidd a kutyát dokihoz vagy ő majd ad féregirtót. Te pedig menj dokihoz vagy esetleg gyógyszertárban is kérhetsz de nem tudom recept nélkül kiadják e. Ha van más háziállat is nekik is adnod kéne féregirtót.
2012. máj. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Van 2kutyám van a másik 5hónapos,neki még nem láttam h lenne..de a kicsinek tegnap adtam be a gyógyszert a gilisztak ellen ,és ma lattam ,hogy azt kakil,eddig nem is láttam,hogy lett volna a kakijaba giliszta..
2012. máj. 31. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!