Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most mit csinaljak vele?

Most mit csinaljak vele?

Figyelt kérdés
a kis kutyám gilisztás lett,de tegnap adtam neki gyógyszert gilisztak ellen,és eddig nem is lattam a kakijaban gilisztat csak ma.Holnap veszek neki is meg a másiknak is tabletát ,de a kicsinek nem merem be adni,félek,h baja lesz ha holnap is kap tabit 1honapos a kicsi. egyébként amiota nallam van a hasa megy es hányt is 1x..félek hogy a gilisztakat én is elkapom
2012. máj. 31. 22:45
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha egy hónapos, akkor még javasolt a kutyatejpor használata. Abban kell beáztatni a tápot, amíg pépesre nem ázik.
2012. máj. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
tejet meg kenyeret is kapott,meg ma egy kis krumplit darabolva
2012. máj. 31. 23:20
 13/16 anonim ***** válasza:

A krumplit nem tudja megemészteni, a kenyér meg csak szénhidrát. Fehérjedús táplálékra van szüksége. Vegyél neki tápot.

A tejpótló is jó amúgy, főleg ha így betegeskedik, segíthet neki kicsit összeszedni magát.

2012. máj. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Csupa olyasmit adsz a kicsinek, ami nem kutyának való .

Ennél már az is jobb, ha bébiételt veszel, húsosat és azt adsz neki.

Amúgy mekkora az a kiskutya méretre, súlyra?

2012. máj. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
hát elég pici a sulyat nem tudom,csak 1 hete van nallam:S de elég könnyü,sokat alszik,de amikor felkel akkor jatszik szaladgál,harabdosni probal.Nem tünik betegnek csak hat amit le irtam:S
2012. jún. 1. 00:00
 16/16 anonim ***** válasza:
1 hónapos a kutyi, és már 1 hete Nálad van? Ember, annak a kutyának még anyatejre van szüksége! Nem csodálom, ha férges, meg megy a hasa! Nagyfokú férgesség hasmenést okoz, pláne, ha még a kaja sem megfelelő számára! Készülj fel, ez nem egy napos kezelés lesz, legalább 2-3 hét, mire helyreáll a bélrendszere, ha egyáltalán helyreáll! Anyatejpótlót mindenképpen vegyél neki, és baby tápot. Egyelőre csak az anytejpótlót add ma és holnap, utána pár szem áztatott kutyakaja, amit aztán emelhetsz kb egy hét alatt normális adagra! Hasmenés, férgesség mellett még a tápváltás is eléggé megviseli szegénykét. Sajnálom nagyon, ki volt az a felelőtlen idióta, aki 4 hetesen odaadta az anyja mellől.
2012. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!