Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen gyakran furdethetem a...

Milyen gyakran furdethetem a kutyusom?

Figyelt kérdés
Fehér shih tzu-m van és olyan hamar piszkos lesz :D kis buta mindig a földön hempereg és így olyan hamar piszkos lesz :D milyen gyakran furdethetem ? :)

#kutya #kutyafurdetes
2012. jún. 1. 04:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
72%
jó minőségű samponnal hetente
2012. jún. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
54%
Addig fürdesd sűrűn a még van időd és kedved is később úgy is csökkeni fog :)
2012. jún. 1. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
pont azért hempereg a földön mert nemérzi a saját szagát a sok fürdéstől
2012. jún. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%

fürdetés alatt samponos fürdetést értve két havonta ??

síma vízzel akár naponta!!

de ,hamar meglátod, mert míg szép fehér lessz a szőre, csúnya korpássá válik a bőre, mert bizony a vegyszeres fürdetés árt a kutya szőrének-bőrének !

nehéz ám teljesen kimosni a vegyszert,a sampont a kutya szőréből,főleg ha sűrűn fürdeted!

( már a kéthavi fürdetés is sűrűnek számít !!)

a kutya szőre taszítja a koszt, elég kifésülni, vagy egy vizes törölközővel ,esetleg egy vizes mosdókesztyüvel letörölgetni, persze ,csak síma vízzel.

de, majd meglátod:)

2012. jún. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
A kiállítási kutyákat is főleg a kiállítási szezonban szinte hetente fürdetik, és nekik sem korpásodik be a bőrük. Professzionális samponnal illetve balzsammal ajánlatos fürdetni. Nézz szét a zanni.hu oldalon
2012. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Kutyakozmetikusként azt mondom, h MAXIMUM havonta. Akármilyen jó is az a sampon (elsőnek szól), vegyszer, a kutya csak korpás lesz a rengeteg fürdetéstől és a bőre is elveszti a természetes zsírosságát.


Fésülni úgyis gyakran kell a fajtát, azzal elég sok kosz eltávolítható.

2012. jún. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak, és a kiállítási kutyákkal mit csinálsz? yorki, bichon, shih tzu, máltai?

A tekerős kutyákat akik hetente járnak kiállításra, gondolod kibontják a csomagocskákból és olajosan irány a ring?

2012. jún. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Ez marhaság, hogy két havi fürdetés sűrű, igen sűrű ha valami olcsó vacakkal csinálod, esetleg emberi termékekkel, amik tönkre teszik a kutya bőrét!


Én hetente két hetente fürdetek Iv San Bernard-dal és nem lesz korpás a kutyám bőr! Persze azt tegyük hozzá hogy én használok kondicionálókat is.


Napi fürdetést kölyök samponnal lehet csinálni. Nézz körül itt: www.zanni.hu és utána menj be vagy hívd fel őket, fognak tudni tanácsot adni!

2012. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
de még az uszkárokat is fürdetik rendszeresen kiállítás előtt és még sorolhatnám
2012. jún. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kedves Little Red egy csomó kutyakozmetikus nem veszi meg a drága professzionális termékeket, hanem csak Bobby meg ki tudja milyen samponokat használ, azokkal tényleg sok a havi fürdetés.
2012. jún. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!