Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért riad meg a 6éves yorki...

Gizus87 kérdése:

Miért riad meg a 6éves yorki kutyusom látszólag minden ok nélkül?

Figyelt kérdés
3 éve van velem a kutyus és egyre gyakrabban fordul elő, hogy csak fekszik és egyszer csak mintha megijedne valamitől, nyüszít egyet és elfut, mintha valaki megütné vagy ilyesmi.Ez éjszaka is előfordul. Ráadásul: szobatiszta, de 2-3 hetente néhányszor bepisil,kakil majd pár nap múlva újra szobatiszta lesz. A párom 2 éve él velünk, de a mai napig megugatja ha hazaér és fél tőle. Ő nagyon szereti a kutyust, de rosszul esik neki, hogy még mindig nem bízik benne. Még valami: Soha nem ment be a kutya a hálószobába, tudta, h nem szabad, de mostanában ha a helyére küldöm, oda szalad be( az hálóajtó mellett van a kosárkája)

2012. máj. 29. 13:17
 1/8 anonim ***** válasza:
A felnyüszítés, elszaladás jelentheti azt is, hogy fájdalma van. Szerintem vidd el állatorvoshoz, lehet, hogy ilyenkor megfájdul a füle, hasa, feje, bármije. Lehet, hogy tévedek.
2012. máj. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem folyamatos a nyüssz, csak tényleg, mintha megijedne valamitől. Egészséges kutyus, nem beteg.
2012. máj. 29. 13:33
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami betegség lappang a háttérben. Az öreg kutyusomnak hasonló tünetei voltak, és kiderült, hogy műteni kellett, és ha nem vittem volna dokihoz, meghalt volna 1-2 héten belül - iszonyatos fájdalmak közepette.. :(

Látszólag az én kutyám is egészséges volt, csak ilyen "furcsán" viselkedett.


Szerintem is vidd el dokihoz és vizsgáltassátok ki, személyes tapasztalatból mondom... :(

2012. máj. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindig is ijedős, félős kutyus volt. A párommal való viselkedést mi magyarázza? És azt, hogy fél a helyére menni?
2012. máj. 29. 13:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire biztos vagy abban, hogy a kutyád "egészséges" és semmi baja, akkor miért tetted fel a kérdést???
2012. máj. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Most jött ki az, hogy valami szaporított beltenyészetből vetted!
2012. máj. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azért tettem fel a kérdést, mert FIZIKAILAG egészséges a kutya! De a lelke érezhetően nem, és mivel nem én neveltem, fogalmam sincs, mi válthatta ki belőle. EZÉRT!!!!

Csak törődök a kutyámmal és érdekel, de persze meg lehet ezért is kövezni, csak mert ismerem! Ha pedig képtelen vagy feldolgozni, hogy az okoskodásod süket fülekre talál, talán nem kéne kommentelni, ha nem tudsz építő jellegű tanácsot adni!!!

2012. máj. 30. 11:07
 8/8 A kérdező kommentje:

A tenyésztőről valóban nincs infóm, mert ajándékba kaptam a kutyust, én az előző gazdi gondatlanságára gyanakszom. :(

Bár azt fel nem tudom fogni, hogy bánthat valaki egy ilyen tündér állatkát!!!

Hogyan tudnám kiépíteni a bizalmát?

2012. máj. 30. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!