Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek már teljesen jól van?

Szerintetek már teljesen jól van?

Figyelt kérdés
Ha valaki olyan olvassa most ezt a pár sort, aki már ismeri a történetet, és válaszolt is tegnap, akkor írom azoknak is meg, akik az előző kérdésemet nem olvasták, hogy tegnap voltam a csivava-pincsi keverék kiskutyámmal az állatorvosnál, mert hirtelen romlott az kedve, levert lett, remegett, sokat aludt, és az orvos babéziára gyanakodott, kapott is két szurit tüneti kezelésre meg lázra, 40,3 fok volt neki. Pisijében nem volt semmi változás, nem volt barna meg véres. Mire hazaértünk tegnap az állatorvostól rá 1-2 órára már javult az állapota, de azt mondta a doki, hogy ma vigyük vissza, hogy újra megvizsgálja, meg ha tudunk vigyünk vizeletet is. Mára már teljesen olyan a kutyus, mint előtte, eszik, játszik, ugat, harapdál, nem remeg, éber, rendes a pisije továbbra is, nedves az orra. Minden tünet elmúlt. Szerintetek akkor már minden rendben van vele? Mert, ha estig is ilyen marad, akkor nem nem visszük vissza az állatdokihoz.
2012. jún. 1. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne játssz az életével, vidd vissza a dokihoz. Nem véletlenül nem azt mondta, hogy ha jól van, ne vidd vissza, hanem azt, hogy mindenképpen vidd vissza.
2012. jún. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Visszavinném mindenképpen, csak sajnos az anyagiak szólnak közbe, tegnap is nagyon sok volt a két szuri. Nekem minden pénzt megér a kiskutyám élete, csak, ha egyszer nem tud senki kölcsön adni, akkor mit csináljak? És olvastam, hogy a laborvizsgálatok 4000 ft-tól kezdődnek. Volt régebben hasonló helyzet a tesóm kutyusával, akinek szintén babéziája volt, de már véres volt a pisije, előtte nem volt semmi tünete, kapott 1 szurit, és már teljesen jól is lett. Remélem nem fog rosszabbodni az állapota a kutyusomnak.
2012. jún. 1. 14:03
 3/8 anonim ***** válasza:
Hívd fel a dokit, mondd el neki, hogy ez van, és ha nem muszáj, nem vinnéd be. De aztán majd ne sírj, ha mégis visszajön és hiába kapja a szurikat. Nem minden kutya olyan mázlista, hogy túlélje a babéziát, pláne ha már a vizelete is véres.
2012. jún. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig én sem vittem soha vissza, mivel csak lehúznak. És hálistennek eddig mindig elég volt egyszer mennem. Mikor már vissza kellett vinni akkor olyan helyen voltam ahol ha tényleg azt kérik akkor vissza is viszem, mert nem lehúzásból kérik.
2012. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akit csak lehúznak, az váltson állatorvost. Már csak azért is, mert szerintem nem biztonságos olyan emberre bízni a kutya életét, aki a pénzzel van elfoglalva, nem a kutyával.
2012. jún. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A mi közelünkben 2 állatorvosi rendelő van, egyik drágább, mint a másik, messzebbre meg nem visszük a kutyulit, mert nem tud megmaradni egy helyben. Felhívom ma a dokit, és ha azt mondja, hogy vigyük vissza ma mindenképp akkor is, ha már semmi tünet sincs, valahogy megoldjuk, de ezt a dokit még nem nagyon ismerem, volt egy másik, aki még egyszer fel is ajánlotta, hogy ráér később fizetni, de akkor sikerült megoldani az anyagiakat, akkor meg egy kutyától kapott el bélgyulladást, pedig minden oltása megvan a kutyusomnak.
2012. jún. 1. 14:23
 7/8 anonim ***** válasza:

messzebre nem tudod vinni?:D kifog rajtad egy 5 kiló körüli kutya?:D lefogod aztán kész,vagy berakod kutyahordozóba:)

Hívd fel a dokidat mindenképp,ha ellátta megfelelően amint látjuk akkor megéri az árát és biztos ő jobban tudja mi kell a kutyádnak:) Nem kell feltétlen annyit fizetned mint tegnap,ha csak megvizsgálja nem lesz drága! Ha meg még kap gyógszert és kér érte pénzt akkor mond meg sajnos hóeleje van és még nem kaptál fizut! Biztos megérti!

Bélgyulladást meg bármelyik kutya megkaphatja,akár van oltása akár nem! Mi is párszor átestünk rajta!

2012. jún. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hívtam a dokit, és azt mondta, hogy be kell fejezni az antibiotikumos kezelést, úgyhogy elvisszük őt.
2012. jún. 1. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!