Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A németjuhász kiskutyáknál...

A németjuhász kiskutyáknál honnan lehet megtudni, hogy mire teljesen kifejlődik milyen színe lesz?

Figyelt kérdés

Itt egy kép róla, és a szüleiről. Milyen színe lesz? mert találtam egy gazdi kereső oldalon egy felnőtt 2 éves kutyust, aki most kiköpött mint a kutyám. "Színre" értem.


Lina a kutyusom:

[link]


A szülei:

[link]


S a talált kutyus, aki tiszta kutyám:

[link]



2012. máj. 24. 14:41
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha most 4 hónapos, még fog világosodni kicsit a sötét rész. A maszk is kicsit lejjebb megy majd. A 3-ik vedlés után lesz a maradandó szín, rajzolat. De a rajzos nj-knél mindig van egy kis változás a tavaszi és az őszi vedlés után.
2012. máj. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ősszel sötétebbek (A téli szőrzet vastagsága miatt) tavasszal világosabbak, egyebekben nagyjából egyetértek az előttem szólóval. Kiegészíteném, hogy ha ránézel picinek, akkor már látod (veterán németjuhászos szem látja) hogy kb milyen rajza lesz.
2012. máj. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hmm, hát ő egy rajzos kutyu. Nekem 4 ls fél hós van, de jóval sötétebb a tiednél. Hogy most az bikolor lesz-e vagy rajzos, nem tudom, majdnem teljesen fekete a feje.
2012. máj. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

[link]

Azért ő biztos nem lesz annyira világos.

2012. máj. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ő biztosan nem lesz a megszokott rajzos. Sok sötétje marad felnőtten is.
2012. máj. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Remélem... :)Bár azért fog világosodni, mert a szemöldökénél szőkül. Nem tudjátok, ezt sötét rajzosnak hívják, vagy bicolornak? Vagy az ugyanaz?
2012. máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én ott vagyok leakadva, hogy a bikolornak mit nevezünk színileg?

Majd a rajzos, az a rex felügyelős, van fekete színű, meg ordas, s a bicolor a kettő keverée? hogy sötét is meg nem is?

2012. máj. 25. 15:25
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyébként itt van róla még néhány kép más szögből, hátha ezeken jobban látszik a színe:

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. máj. 25. 15:28
 9/10 anonim ***** válasza:

Pl ez itt egy bicolor kan.

[link]

Látod, szinte csak a lábán világosabb.

A Tied rajzos. Nagyon szép, amúgy hány kiló és hány cm?

2012. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Rajzos a kutyád. Még fog eltűnni a sötét részből belőle.
2012. máj. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!