Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért sárgult be a kullancs...

Miért sárgult be a kullancs helye a kutyában?

Figyelt kérdés
olvastam róla, hogy ez nem jelent jót egy idő után, de én csak tegnap este szedtem ki a kullancsot. benne maradt talán a lába, de reggelre kicsit sárgult neki, úgy láttam... bekentem betadinnal.. lesz valami baja? milyen tüneteket kell figyelni ilyenkor ha benne marad a lába vagy a feje? amúgy jó kedvű, játszik, ugrándozik, eszik-iszik.. előre is köszi...
2012. jún. 2. 08:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a helyedben elvinném dokihoz, és nem reszkíroznék azzal,hogy itt azzal múlatom a drága időt, hogy a válaszokat várom és olvasgatom... ha fertőzött volt a kullancs,komoly baja lehet belőle(akár Lyme-kór is, meg millió egyéb),én a helyedben sürgősen orvoshoz vinném, úgyis ő tud -látva a kutyát- konkrét, felelősséggel vállalható diagnózist felállítani.
2012. jún. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vidd állatorvoshoz, lehet limekór fertőzott volt a kullancs, nekünk a cicánk lett az, nagyon sok szurit kapott de szerencsére túlélte, de ha nem viszed el időben, könnyen belepusztulhat!
2012. jún. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!