Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehetne 6 éves yorkinkat...

Hogy lehetne 6 éves yorkinkat leszoktatni arról, hogy az ágyban aludjon?

Figyelt kérdés
Babát várunk és azt javasolta az orvos, hogy szoktassuk le a kutyut az ágyban alvásról. Nade hogyan? Ha leteszem, visszaugrik, ha kizárom a másik szobába, addig nyüszít és ugat, hogy kénytelen vagyok beengedni (a múltkor 5 egész órán át "hadakoztunk" éjjel, de alulmaradtam) Ha meg benn van, első útja az ágyba vezet. Mit csináljak?
2008. ápr. 25. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Sajnos csak a kizárás marad.Ha már nagyon régóta alszik ott, akkor neki az természetes.Nekünk is ki kellett zárnunk a házból a németjuhász kutyánkat, őt is eléggé megviselte,alig evett meg szétrágta a bejárati ajtónkat.:( De utána hozzá szokott.
2008. ápr. 25. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyik ismerősöm úgy szoktatta le, hogy vett a kutyunak egy kis ágyat ami eleinte az ő ágyukon volt... aztán már csak egy szintbe az ő ágyukkal, valami fotelon, ma meg már lent van a kutyi az ágyával együtt.
2008. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én is babát várok, és velünk alszik a kutyánk.én minden séta után ugymond alvázmosást csinálok ( illetve már a párom, mert már nem bírom ), lábak, poci.szóval tiszta.ő egy shih-tzu.nem fogjuk leszoktatni, mert nekem nem árt, nem csókolgat, valahol lábtájékon marad.a baba meg nem velünk fog aludni.szegénykém úgyis olyan kirekesztve fogja magát érezni, ha megjön a pici, legalább a legalapvetőbb szokását hadd tartsa meg a kutya.( hogy hol alszik ).

boldog babavárást

2008. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell róla leszoktatni, az orvosnak biztos nincs kutyája. Én terhesen is együtt aludtam a kutyámmal, miért is tenném ki? És teljesen egészséges babám született. Hagyd csak az ágyban, ha eddig ott alhatott.
2008. máj. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, tényleg nem fogom leszoktatni, ha semmi gondja nem lesz ettől a babának! Így is tuti féltékeny lesz, minek tegyek rá még egy lapáttal?:)
2008. máj. 3. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vagyok, örülök a döntésednen, mégegyszer boldog babavárást
2008. máj. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vegyél eki egy saját fekhelyet de ha nagyon szeret a közeledben lenni akor rakd a fekhelyét az ágy mellé és ha ott van pozitív dolgokat fűzz az ágyhoz,jutalmazd meg...
2011. márc. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!