Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát ajánlotok? (lent)

Görbe bözske :) kérdése:

Milyen kutyát ajánlotok? (lent)

Figyelt kérdés

az első kérdés az lenne, hogy örökbe fogadjak vagy kölyköt vegyek?

Viszonylag nagytestű kutyát szeretnék, hosszú szőrrel. Én a Skót juhászra gondoltam. szerintetek jó ez a fajta? vagy tudtok hasonlót ajánlani? " nagyobb gyerek mellé lenne. Nagy kertel.


2012. jún. 2. 19:18
 1/5 anonim válasza:
0%
Szerintem 1.kölyköket vegyél mert azokat még tanithatod és sokkal barátságosabbak lesznek felnőtt korukba 2.én a Németjuhász-t ajánlanám minden elvárásodnak megfelel és a másik nekem is ilyen kutyám van és nagyon jókat lehet vele játszani úgy hogy a gyereked is sokat játszhatnak majd vele és igy a természetben van és egészségesebb lesz
2012. jún. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Fogadj örökbe kölyköt.

[link]

2012. jún. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menhelyeken rengeteg skót juhász jellegű kutyát lehet találni. Plusz még sok a hosszú szőrű,pofás ebecske is
2012. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek.
2012. jún. 2. 20:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól gondold át mert egyes kutyáknak nagy az igényük pl szőrápolás vagy hely .
2012. jún. 2. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!