Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Újszülött baba mellé milyen...

Újszülött baba mellé milyen kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
Párommal szeretnénk babát, ugyanakkor egy kutyát is a közeljövőben. Milyet érdemes venni?
2012. márc. 25. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
21%
Plüss kutyust,kedves kérdező.
2012. márc. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalatom nincs csak ismeretségi körömből tudok neked példákat mondani. Egyik olasz ismerősöméknek egy Westie kutyusuk volt. A kislány bármit csinálhatott vele soha rá nem mordult volna és a kislány a hátába kapaszkodva állt fel sokszor.De gondolom ez is nevelés kérdése. Nekem van egy 8 éves húgom aki 4 volt mikor ide került a Törpe Pincserünk. Hasonló a helyzet a kutyus soha rá nem mordult volna. Ezek a kutyusok nagyon család centrikusak bár mint mondtam nevelés kérdése és nincs két egyforma kutya.
2012. márc. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Plüsskutyát.

Esélytelen, hogy lesz időtök egyszerre nevelni egy babát és egy kölyökkutyát.

2012. márc. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Első vagyok. Most vettünk a lányom ötödik(!) szülinapára egy bichon havanese kutyust és azt mondom,hogy még mindig nem neki való,pedig áldott egy jószág. Nem beszélve arról,hogy kábé kétmilliószor mosok kezet egy nap,kétszer mosok fel domestossal,és hasonlók.Még kismama sem vagy,de ezen töröd a fejed? Ugyan már...Előbb legyen meg a baba,aztán MAJD gondolkodhattok rajta,hogy van -e idegrendszeretek még valakit nevelni.
2012. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
9%

Elsőnek szerintem baba jöjjön és úgy 4év elteltével gondolkodhatok a kutyán.

Német juhász, puli és a beagle lenne jó. De nem tudom te milyen kutyára gondoltál. Kicsire vagy nagyra...

2012. márc. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mi is tervezzük a babát a párommal, de csak 2-3 év múlva. Nekem egy havanese kutyusom van, most 5 hónapos.:) Nem én leszek az első és szerintem nem is az utolsó, akinek előbb van kutyája, mint gyereke. Viszont egyszerre én sem mertem volna bevállalni. De ha megszületik a babánk addigra ez a kis szőrgolyó is felnőtt és remélhetőleg jól nevelt kutya lesz és nem kell 0-24 óráig figyelni rá. Természetesen kevesebb időm lesz rá, de megpróbálom nem elhanyagolni, biztosan megoldható!:) Sok sikert!
2012. márc. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Bármilyet, ami az életstílusotokhoz passzol. A nevelés a lényeg, nem a fajta.
2012. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenem emberek, soha nem a gyereknek veszünk állatot, hanem magunknak... Majd a gyerek akkor kap saját állatot, ha tényleg el tudja látni, és az anyagi oldalát akkor is nekünk kell vállalnunk, meg az állatorvoshoz rohangálást éjszaka, meg ilyeneket. Ne legyetek már hülyék...
2012. márc. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Bozsikrisz ***** válasza:
Kölyökkutyát ne vállaljatok. Én úgy időzíteném (már amennyire lehet:) hogy a kutya minimum 1-másfél éves legyen addigra, mire a gyerkőc megérkezik. És semmiképp nem olyan fajtát, aminek nagyon nagy mozgásigénye van. Ha még azt is nézem, hogy mennyire szőrhullató, akkor szerintem egy közép uszkár tökéletes lenne. Jó képességű, jó természetű fajta.
2012. márc. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Bozsikrisz ***** válasza:

Nekem egy 5 éves yorkim van, és 3 éve nagynéni vagyok:) A kutyám sok mindenen keresztül ment a gyerkőc mellett, de soha semmi probléma nem volt, nagyon szépen össze szoktak.

Legközelebb azt hiszem 2 whippetem lesz, és addigra talán már én is anyuka leszek:)

2012. márc. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!