Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még mindig tüzel a kutyám, miért?

Még mindig tüzel a kutyám, miért?

Figyelt kérdés
Tüzelt februárban és most májusban is és most megint észre vettem!Nem folyamatosan,hanem észre veszem hogy véres aztán elmúlik,majd rá pár hétre megint véres!A kanok is meg vannak érte bolondulva!Azt hittem sebe van,de nincs és csak ott véres a szőre!Mitől lehet ez?
2012. jún. 2. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
ORVOS
2012. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nagyon nem normális, meg kellene nézetni a kutyát állatorvossal, mert komoly betegségek is állhatnak a háttérben.
2012. jún. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

:O komolyan?

Na hát szuper!:S

Milyen betegség okozhat ilyet?

2012. jún. 2. 20:08
 4/6 anonim ***** válasza:

mi nincs honnan tudjuk pontosan,de biztos nem jo,ha annyit verzik!

Vidd dokihoz,o bizti megmondja!!

2012. jún. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem vérzik sokáig!Nem hetekig hanem csak meglátom a szőrén aztán annyi!Később megint!Szinte egy-két nap az egész és csak a szőre olyan!Azért hittem hogy seb!
2012. jún. 2. 20:12
 6/6 Hovarju ***** válasza:

Ez semmiképp sem normális. Vidd el orvoshoz. Lehet, hogy hormonális probléma. Lehet, hogy méhgyulladás, lehet felfázás, valami hurutos megbetegedés, szinte bármi lehet. Így látatlanban nem fogjuk kitalálni mi baja.

Vidd orvoshoz és kérlek írd meg mit mondott. Nagyon kíváncsi vagyok rá.

Jobbulást a kutyusnak.

2012. jún. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!