Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyám tüzel, hányszor engedhe...

X_Ramiz_x kérdése:

Kutyám tüzel, hányszor engedhetem rá a kant?

Figyelt kérdés

Tüzel a szuka kutyám és nem tudom hányszor fedezheti be a kan kutyám . Olyat is halottam, hogy akár minden nap ahányszor felveszi a szuka kutyám,és olyat is halottam hogy maximum 2 szer mert a harmadik fedezés már ártalmas , mivel a harmadik befedezés elöli az előző spermiumot ..

Aki biztosan tudja segítsen ! Köszi szépen


2012. ápr. 18. 21:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
És megvan a mai nap szaporítója is.
2012. ápr. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

könyörgöm ha ennyit se tudsz és ilyen ostobaságokat elhiszel akkor ne szaporíts... a kutyáidnak megvannak az egészségügyi szűrései? a fajta kiemelkedő példányai? törzskönyvesek? tenyészszemle? alom koncepciója?

ha csak egyikre nem a válasz akkor könyörgöm ne... vagy legalább olvass utána KÖNYVEKBEN nem a neten, mivel is jár egy alom és legyél tisztában azzal mire van szüksége a szukának és a kicsiknek, hogy egyáltalán életben maradjanak...

2012. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
nincs elég kutya a menhelyeken?
2012. ápr. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
a legjobb az lenne, ha egyszer sem.
2012. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%

Mai szaporítós kérdezők között te vagy a legostobább gratulálok.. Miért van egyre több ilyen hülye Magyarországon OMG??...

Téged csináljon fel egy talicska néger!

2012. ápr. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer sem, hacsak nem valami több országos interChampion kutyákról van szó, a lehető legjobb vérvonalakból. De a kérdésed arra enged következtetni, hogy ilyesmiről szó sincs.
2012. ápr. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
61%

1. Ha nem ismered a kutyatenyésztést, inkább bele se kezdj.

2. Hülyeség, hogy maximum 2× lehet összeengedni, mert a 3. már ártalmas.

Gondolom, ezt is valami értelmes mondhatta.

2012. ápr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%

hát ha egymásutáni napokon 3 x "ráengedi" a kant az bizony komoly károkat okozhat a szuka hüvelyében a kannak se tesz jót és alapból értelme sincsen...

Még mindig a könyveket ajánlom... olvass utána. Remélem miközben ezt teszed rájössz micsoda felelőtlenségre készülsz.

Ja megsúgom egy szuka kemény 24-36 órán át fogamzó képes... szóval ezt az egy napot kell belőnöd


ajánlom:

A kutyatenyésztés kézikönyve - Dan Rice

Kicsit elavult infók is vannak benne de alapnak jó lehet

neten felelhető:

ezen az oldalon még azt is láthatod mennyibe kerül egy alom felnevelése és ajánlom a többi cikket is: [link]


továbbá ajánlom dr Szász Ferenc szaporodásbiológus állatorvos cikkeit: [link] (nála megismerheted a nemi betegségeket mint pl a herpesz vagy azt, hogy mérjük be csekély 10-20 ezer forintból azt a 24 termékeny órát)


ellés körüli komplikációk:

[link]


[link]


Jó olvasgatást... remélem vagy elég okos és felelősségteljes, hogy rájöjj arra a kutyád életét veszélyezteted és a kicsik életével is játszol.

a menhelyek ma Magyarországon tele vannak... nagy eséllyel nem találsz gazdit a kölyköknek mert akik most jelentkeznek is (család, barátok stb) mind elfognak tűnni amint a kicsik elvihetőek lesznek... hidd el 100 hallottam már ezt a sztorit...


ja és törvényileg kötelező minden kölyökbe chipet rakni, oltani se ártana a szukának orvosi kezelés kell a vemhesség és ellés alatt/után (pl oxitocin injekció stb) szóval tegyél félre csak erre egy olyan 70 ezret

2012. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Először olvass, és tanulj!
2012. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Van elég lakója a sintértelepeknek és a menhelyeknek, szóval EGYSZER SE ENGEDD RÁ.


Örülj neki, hogy csak ennyit mondtam, mert ha az első gondolatokat leírtam volna, akkor azt nem teszed zsebre...

2012. ápr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!