Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akkor ez beagle vagy mi?

Akkor ez beagle vagy mi?

Figyelt kérdés
1 kutyavasaron lattam elado beagle kutyat. A gond viszont az volt ,hogy a kutya barnas fekete volt feher csak a 4laban volt es par csik a hasan... de olyan volt mint 1 beagle..a kutya szulei is ott voltak es az anyukajuk is ijensmi..

2012. jún. 3. 16:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Létezik még olyan, hogy kutyavásár? Kíváncsi lennék, hogy itt oltott, chipezett kutyákat árulnak e...

Egyébként ilyen vásárokon semmi nem biztos. A kutya származását semmi nem bizonyítja, simán lehet bármilyen keverék, a szülőkről pedig azt mond, amit akar.

Ha beagle-t akarsz, akkor vegyél tenyésztőtől, normális helyről, vagy fogadj örökbe. Sajnos nagyon divatos fajta lett, rengeteg gazdátlan beagle van, kölykök is.

És az nem kerül pénzbe. (max jelképes összeg) Ha már pénzt adsz érte, akkor tényleg olyan helyről vedd, ahol biztos lehetsz abban, hogy fajtatiszta.

2012. jún. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kutyavasaron talalkoztam ossze a tenyesztovel.. es kepeket mutatott azokrol a kutyairol akiket mar eladott ,lattam az osszes kutyajat es a porontyokat is,meg kicsikek... nem mindegyik ilyen.. csak paran ilyen barnak..a tobbi olyan mint amiennek lennie kell
2012. jún. 3. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Tenyésztővel? Egy tenyésztő nem árulja vásárban a kutyáit.

Képeket meg én is tudok mutogatni gyönyörű fajtatiszta kutyákról... Ha van törzskönyve, akkor rendben, de gyanítom szó sincs arról, hogy tk-es kutyáról beszélnénk.

2012. jún. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
1 kicsit felreertelmezted a kerdest,meg enis kapkodva irtam le...nagyon lassu a netem.. szoval ez ugy volt hogy 1 kutyavasarra latogattam el nezegetni kutyat, ott talalkoztam 1-ik haverommal aki mondta hogy ismer egy tenyesztot aki epp itt nezelodik .. elmentunk a tenyesztohoz es megneztem a kutyait .. a kicsik meg nagyon kicsik par naposak .. de barnak es par feher csik van bennuk,valoban nincs torzskonyvuk .. de itt ahol lakom szerintem egyetlen kutyanak sincs tk-je.. a szulei szerintem beagle-k ..
2012. jún. 3. 16:52
 5/8 anonim ***** válasza:
Itt egy kis fogalomzavar van. Az, aki törzskönyv nélkül árulja a kutyáit, az nem tenyésztő, a törzskönyv nélküli beagle nem beagle, hanem keverék, nézzen ki akárhogy is.
2012. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt láthatsz sokféle színösszeállítást:

[link]

2012. jún. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. kutyavásár???jesszus, remélem ez csak valami vicc

2. ha van is ilyen vásár, ott tenyésztő nem árul és nem is nézelődik!!!

3.biztos, hogy nem beagle volt, maximum csak arra hasonlító keverék

2012. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval, akkor a tenyésztővel nem a vásáron találkoztál, hanem egy haver mondta a vásáron, hogy ismer egyet. A pár napos beagle általában 2 színű, ahogy nő, úgy változik a bunda színe.


Itt egy pár napos: [link]


Látod, itt még csak 2 szín van rajtuk, egyedül a pofijuk barnás.


És itt van a fejlettebb kölyök:

[link]


[link]

2012. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!