Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire ritka a tigriscsíkos...

Mennyire ritka a tigriscsíkos csivava? És milyen árban van?

Figyelt kérdés
2012. jún. 3. 17:06
 1/8 anonim ***** válasza:
meg nem is hallottam ilyenrol:)
2012. jún. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem annyira ritka, hogy nincs is. Nem hallottam még ilyenről.
2012. jún. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De, szerencsére van! Ha beírjátok a gugliba meg is tudjátok nézni hogy milyen. Szeretnék egyet, de nem akarok tömeg színűt.
2012. jún. 3. 17:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem túl gyakori ez a színváltozat, de ne szín alapján válassz kiskutyát, mert ez a legutolsó dolog, amit a kutyán meg kell nézni. Először is törzskönyvvel vegyél, tenyésztőtől, hogy egészséges, jó idegrendszerű és szép kiskutyád legyen. Az alomból meg az alapján válassz, hogy melyik kölyök természete illik legjobban hozzád, az amelyik aktív, izgága vagy amelyik szívesen elüldögél a gazdi ölében. Ha ez a kiskutya éppen tigriscsíkos, akkor mázlid volt.
2012. jún. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

van brindle szín csivavában de tényleg nagyon ritka igazából csiviben az összes szín és minden kombináció megengedett kitétel nélkül

[link]

2012. jún. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Annak utánajártam, hogy merlét-merlével nem szabad fedeztetni, de mi van a merle-csíkos párosítással? A tigriscsíkos gondolom nem az M gén miatt csíkos. Vagy igen? Egy kis kant szeretnék és ha nagyon kis tuti lesz felnőtt korára szeretném fedeztetni is!
2012. jún. 3. 18:22
 7/8 anonim válasza:

Enyem tigris mintas feher zoknikkal plusz itt ott feher folt :) es mindenki csak amul mert senki nem latott meg ilyen szinut:) nagyon mokas es egyedi a bundaja!

De en kulfoldon vettem.

2012. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Találtam 1 kis szuka kutyust és piszok drága a "simához" képest. Mondjuk nem is számítottam másra :) Nagyon szép!
2012. jún. 7. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!