Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A csivavám most kezdi befejezn...

A csivavám most kezdi befejezni a tüzelést és megdagadtak a cicijei, ez normális?

Figyelt kérdés

2012. máj. 26. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Volt együtt 1 fiú kutyussal? Mert akkor lehet h vemhes vagy álvemhes!
2012. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
álvemhes valószínű nyomkodd meg neki nem e jön belőle tej? Nem viselkedik furcsán? Nem cipeli egy bizonyos játékát? nem sírdogál feleslegesen? Nem épít magának kuckót? Ha ezeket észreveszed akkor álvemhes a kutyád,én elvittem dokihoz kapott rá gyógyszert és el is múlt neki anno! Utána ivartalanítattam neked is ezt ajánlom!
2012. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csivavám van és szintén nemrég tüzelt (első alkalommal). Nála is ugyanez volt a helyzet, de pár nap után el is múlt. Orvoshoz akartam vinni, elötte felhívtam, de ő mondta, hogy várjak 1-2 napot, ha nem viselkedik furcsán, akkor nem kell emiatt aggódni, és igaza lett.
2012. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!