Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem ragaszkodik hozzám...

Miért nem ragaszkodik hozzám úgy a kutyusom?

Figyelt kérdés
Elég kacifántos története van a kutyusnak még anno évvel ezelőtt találta a határba akkor találtam neki gazdát az egyik ismerősömnél. Nála évig lakott. Persze nem igazán volt ideje rá a munkája miatt szóval csak vergelte szét fele a házat. Majd úgy volt hogy külföldön kapott munkát így végül miénk lett a kutya lassan 9 hónapja van nálam a kutyus és rendszeresen foglalkozok vele kutyasuliba járunk stb. De ha a régi gazdija ott van egyszerűen kezelhetetlenné válik a kutya. És a jövőben én is szeretnék vele versenyre menni de ez nagy gond hogy az ismerősünk meg minden kutyás rendezvényre jön és kezelhetetlenné válik. Pedig teljesen normális okos kutya szót fogad nekem ha egyedül vagyunk vagy épp a többi családtagalt vagyok. Hogyan javíthatnám a kapcsolatunkat vagy hogyan tudnám "elfelejtetni" vele a régi gazdáját?
2012. jún. 3. 18:26
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
ez mind szép és jó de hogyan csatlakozik ez hozzánk. Nekem teljesen más problémám van a kutya egyszerűen nem ragaszkodik úgy hozzám mint az előző gazdájához. És én ilyenkor nem vagyok ideges rá mert csak rontana a helyzeten. Nekem nincsenek ilyen problémáim tökéletesen kiegyensúlyozott eb csak ez a dolog van itt ami zavar hogy annyi időt szánok rá és még is az előző gazdihoz jobban ragaszkodik.
2012. jún. 7. 21:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!