Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normális, hogy ennyire ragaszk...

Normális, hogy ennyire ragaszkodik a kutyusom hozzám?

Figyelt kérdés

nem bír egyedül lenni...ha itthon vagyok vagy az ölembe ül,vagy én hurcolászom fel alá,mert különben rohan utánam.Ha megyek valahova már automatikusan rakom bele őt is a táskába,bár most már inkább pórázon próbálom vinni.

Ha reggel elmegyek a suliba,akkor is odateszem mellé az ágyamba az egyik kardigánom és abban alszik,amíg haza nem jövök.Miért ilyen?

Anyuékkal nem csinálja ezt...

14L


2011. márc. 18. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen természetes, ragaszkodik hozzád, szeret téged. Örülj neki. :) Én bármit megadnék, ha még egyszer láthatnám a drágámat. (L)
2011. márc. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mert megszokta hogy sokat vagy vele,első dolgod ha hazaérsz hogy felkapod.hagyjad had rohanjon utánad,ne vedd fel nem kisbaba.

ne kényezted el mégjobban.

2011. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
gondolom mert te vagy a gazdája ?! szerintem amúgy szokj le arról hogy táskában hurcolászod,és kezeld kutyaként.Ha felveszed az öledbe azzal ő fog irányítani téged,tehát ő lesz a falkavezér,és azzal rengeteg stressz éri a kutyát...de azért remélem még te vagy a falkavezér.
2011. márc. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
mert szeret téged, élvezd ki :)
2011. márc. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebből lesznek a problémák később. Amikor a kutyának nem lesz egyedül egy ép döntése, nem fogja tudni magát lefoglalni, és vonyítani fog, ha esetleg nem leszel otthon.

Ne hurcolászd, ne is hagyd neki, hogy mindenhova kövessen. Kicsit önállósodjon, adj neki játékot, játssz vele, dobálj labdát neki.

2011. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!