Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Josera Agilo-ról mi a vélemény...

Josera Agilo-ról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A többi termékükhöz viszonyítva.Visszaolvasgattam kicsit, és azt írták sokan,hogy ár/érték arányban a Josera család nem rossz.

De valahol azt is olvastam,hogy az Agilo tenyésztői táp, és az alacsonyabb kategóriás.Ez miben mutatkozik a többi termékükhöz képest?Miért más mint mondjuk a Lamb & Rice ,vagy az Active termékük?Nálunk a kutya a tápja mellé,gyakran kap házi kosztot,így működne ez a táp gond nélkül?Idáig Chappit kapott,nem volt tőle soha semmi baja,de most váltani akarunk egy kicsit komolyabb tápra.És mielőtt valaki írná,az Acana, Orijen árfekvésű kajákra sajnos nem telik,tudom,hogy azok ezerszer jobbak ennél,és megvenném neki ha lehetne,de egyenlőre ez van...

Előre is köszönöm a válaszokat.



2012. jún. 4. 08:35
 1/2 anonim ***** válasza:

A Chappi után bármelyik Josera termék klasszisokkal jobb, és házi koszt mellett is működik (ha legalább a kaja fele a táp).

A Joserán belül sajnos nem tudok a fajtákról nyilatkozni, mert én csak kölyöknek valót használtam, az tök jó.


(Én egyébként Taste of the Wild-al etetek mér rég, szóval ezek régi, néhány éves tapasztalatok.)

2012. jún. 4. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én joseraval etetek. Mindenben megfelel nekem (kutyáknak inkább :) ) ára is jó, és minőségileg is.

Én mondjuk mivel már felnőttek, már nem kölyköset adok, de ha kölyköd van még, akkor azt vedd neki, mert van benne zöldkagyló kivonat.

Ha felnőtt, én a bárányos rizsessel és a kacsás rizsessel etetem őket, a bárányos 600 Ft ez kisebb szemű, a kacsás 900 Ft, az egy kicsit nagyobb szemű.

De szerintem az active is jó lesz neki, de hogy mi lesz a különbség, azt nem tudom.

2012. jún. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!