Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van valami baja a rottweilerem...

Van valami baja a rottweileremnek?

Figyelt kérdés

Szoktam menni a szuka 1 éves Rottimmal sétálni és akkor se fut meg semmi csak sétálgat.


De MA futtatni vittem bicajal voltam és éppen hogy jött mellettem,de volt olyan visszafele egy 100 méteren hogy megindult és futott de utána leált.


De ha itthon van fut ugrándozik meg minden,még őrzi a házat is mert ugat és megy a kapunak fele de,mit tok csinálni hogy fusson?


vagy megszokta volna hogy csak sétatempót megyek?



2012. jún. 4. 18:57
1 2
 11/11 anonim válasza:
Nincs neki semmi baja.Az enyém is így csinált.Nincs hozzá szokva.Hát írja nem vitte még.Én úgy vettem rá a futásra kimentem olyan helyre ahol nem járnak és elengedtem.Elkezdtem biciklivel lehagyni és jött utánam.Ne úgy kezd hogy te futsz mert a kutyának a te tempód semmi.Bicikli és hagyd le.Nem fog elmenni követni fog.Pár nap múlva már húzott a biciklivel mondjuk nekem az is volt a célom.
2012. jún. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!