Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tápot ajánlatok a...

Milyen tápot ajánlatok a Yorkiknak? Kíváncsi vagyok rá, mert nagyon sok fajta táp van és mindenki mást mond róluk. :S

Figyelt kérdés

2012. jún. 4. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzt szánnál rá havonta ez az első kérdés.
2012. jún. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A Royal canint egy kicsit drágáljuk főleg ugyhogy sokan azt mondják kevés benne a hús..
2012. jún. 4. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:

Royal Canin-t én sem javasolnám. Ha azt drágának tartjátok akkor érdemes a középkategóriában nézelődni. Acana,Orijen,Hill's meg ezek még drágábbak mint a Royal Canin!

Én a Profine-t,Happy Dog-ot,Dog Chow-ot,Flatazor-t,Brit,Brit Care,Josera,Pro Plan-t ajánlanám! Nézd meg az összetevőket és válaszd ki a szerinted megfelelőt ezek közül! Kutyája válogatja nem mindegyiknek egyforma táp jó.

2012. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A royalt eddig nagyon nyomatták, hogy milyen jó, de több országban már nem ismerik el prémiumnak. Ilyen áron már ennél jobb minőségű tápok is vannak.

Amit én ajánlok az az Acana. Nagyon jó az összetétele, mi ezzel etetjük a kutyánkat évek óta, és nekünk nagyon bevált. Nem biztos hogy nektek is ez fog bejönni, minden kutya más és más. Tudom még ajánlani az Orijent (bár én egy kicsit soknak találom benne a fehérjét), a Brit Care-t, a Happy Dogot és a Joserát. Rendeljetek belőlük először csak egy keveset, és nézzétek meg, melyiket eszi legszívesebben a kutya.

2012. jún. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Acana vagy Orijen. Mondjuk árban majdnem ugyanaz, mint a Royal, de ezek tényleg jók.

Nekem is yorkim van, neki a 2 és fél kilós Acana (5000 forint) kb. fél évre elég. Reggel azt kap enni, vacsorára meg főtt kaját.

2012. jún. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha netről rendeled a Royal Canint akkor olcsóbb sokkal viszont boltban horror ára van a kölyök tápnak viszont a felnőtt táp meg nem is drága :) én a kimondott yorkinak valóról beszélek :)Nézd meg a Webkutya weboldalt ott most van akció is rá :)
2012. jún. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!